ما قرار می دهد دولت اسلامی رئیس در لیست سیاه تروریست ها

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

ایالات متحده قرار داده است رهبر جدید گروه داعش در لیست سیاه خود از تروریست ها نامگذاری او را به عنوان امیر Mohammed Abdul Rahman al-Mawli.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo روز سه شنبه گفت که al-Mawli نامگذاری شد رهبر از خشونت فوق العاده گروه پس از یک ماه اکتبر حمله توسط ما کماندوهای کشته شدن رئیس آن ابوبکر البغدادی.

این سازمان قبلا به نام ابراهیم آل هاشمی al-قریشی به عنوان رئیس جدید اما مقامات آمریکایی اذعان کرد که آنها می دانستم که کمی در مورد او — و بعد از آن آمد به این باور است که گروه دولت اسلامی با استفاده از خود nom de guerre.

Al-Mawli “قبلا فعال در القاعده در عراق است و شناخته شده برای شکنجه, معصوم, وضعیت اقلیت های مذهبی” Pompeo گفت.

“ما نابود خلافت و ما همچنان متعهد به داعش پایدار شکست مهم نیست که آنها تعیین به عنوان رهبر خود,” او گفت:.

آمریکا ائتلاف به رهبری پیشگام در زمین با کردستان سوریه, مبارزان, خرد, دولت اسلامی به اصطلاح خلافت که پس از کشیده به صورت گسترده امتداد عراق و سوریه-اما این گروه الهام گرفته از حملات بسیار دوردست.

Al-Mawli بود به نام خاص تعیین شده جهانی تروریستی قرار دادن او را در یک لیست ایجاد شده پس از 11 سپتامبر 2001 حملات که باعث می شود هر گونه حمایت به او یک جرم و جنایت در ایالات متحده است.

وزارت امور خارجه در حال حاضر با صدور USD5 میلیون دلار جایزه برای اطلاعاتی که منجر به al-Mawli را ضبط.

یک محقق در قانون شریعت اسلامی al-Mawli از طریق صفوف افزایش صدور حکم برای توجیه آزار و اذیت یزیدی یک کمپین است که در سازمان ملل متحد به عنوان نسل کشی است.

جهادگران به کشته شدن هزاران نفر از آوارگان که عمل به دین باستانی و ربوده و به بردگی گرفته شده هزاران نفر از زنان و دختران به عنوان آنها rampaged در سراسر خاورمیانه است.

گاردین در مقاله ای که در ژانویه با ذکر منابع اطلاعاتی گفت که آل Mawli مطرح شد در یک ترکمن های عراق خانواده — و او یکی از چند غیر اعراب به افزایش از طریق صفوف گروه های افراطی.

این روزنامه گفته است که مقامات اطلاعاتی مطمئن بودند از محل نگهداری او اما اعتقاد دارم که او به احتمال زیاد به دنبال بغدادی به ادلب آخرین سوریه پاسگاه خارج از کنترل بشار اسد نیروهای.

مقابله با افراطی پروژه که آهنگ شبه نظامیان گفت که آل Mawli خدمت در ارتش عراق تحت صدام حسین قبل از پیوستن به القاعده در عراق تبدیل شدن به یک فقیه برای عرب سنی اند.

آن گفت که نیروهای آمریکایی دستگیر al-Mawli و زندانی در جنوب عراق که در آن او با تشکیل پیوند خود را با بغدادی که او نیز در زندان به عنوان بخشی از القاعده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>