ما فراهم می کند $3.6 منگنز برای حمایت از coronavirus پاسخ در هند

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

آمریکا مرکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) ارائه خواهد شد $3.6 میلیون دلار برای کمک به دولت هند پاسخ به Covid-19 بیماری همه گیر.

این اولیه tranche بودجه از CDC با هدف تقویت و حمایت از دولت هند تلاش برای افزایش آزمایشگاهی ظرفیت برای Sars-CoV-2 تست از جمله تشخیص مولکولی و سرولوژی خواندن یک بیانیه صادر شده توسط سفارت ایالات متحده در روز سه شنبه.

کمک های مالی نیز مورد استفاده قرار گیرد برای حمایت از توسعه عفونت پیشگیری و کنترل (IPC) مراکز تعالی است که می تواند به بهبود توانایی شبکه های بیمارستان برای تشخیص Covid-19 و محلی تقویت سیستم های بهداشتی از طریق افزایش نظارت و مانیتورینگ.

CDC را با شرکای محلی برای کمک به توسعه قوی سلامت عمومی نیروی کار برای حمایت از ظرفیت هند برای پاسخ به این زمان همه گیر و تهدیدات آینده.

“محدوده حمایت خواهد شد شامل برنامه ریزی برای بهداشت و درمان اضطراری عملیات مراکز به تقویت بیشتر اضطراری برای بهداشت عمومی در مدیریت ظرفیت. علاوه بر این CDC هند برنامه ارائه کمک های فنی برای دولت هند در جریان بحران اضطراری و خطر تلاش های ارتباطی” در بیانیه ای گفت:.

از اوایل ژانویه, CDC هند همکاری با sub-ملی و ملی نهادهای دولتی به حمایت از Covid-19 پاسخ. این تلاش ها باید متمرکز بر آزمایشگاهی تقویت عفونت پیشگیری و کنترل سلامتی نیروی کار توسعه مدیریت اضطراری خطر ارتباط و تعامل جامعه.

CDC انجام دوره های آموزشی در سراسر هند برای مراقبت از سلامت مدیران و پزشکان و پرستاران و کارکنان بیمارستان در آمادگی و پاسخ پیشگیری از عفونت آزمایشگاه عملیات و زمینه اپیدمیولوژی به تجهیز خط مقدم کارگران با مهارت های لازم برای جمع آوری, تجزیه و تحلیل و تفسیر داده ها و کمک به شواهد مبتنی بر تصمیم گیری.

هدف از CDC جهانی بهداشت در پاسخ به Covid-19 است برای محدود کردن انسان به انسان انتقال و به حداقل رساندن همه گیر تاثیر از طریق مشارکت با کشور و غیر دولتی همکاران برای کاهش آسیب پذیری.

CDC یک مدت طولانی از ویژگی های همکاری با هند وزارت بهداشت برای کنترل ایدز و سل و مالاریا ریشه کن کردن فلج اطفال و آماده پاسخ به آنفلوانزا و سایر بیماری های همه گیر. بیش از دو دهه گذشته این همکاری تا به تعمیق همکاری های متقابل از طریق تبادل دانش علمی و فن آوری است.

در هند, ما سازمان های دولتی از جمله ایالات متحده برای توسعه بین المللی (USAID), CDC و دیگر وزارت بهداشت و خدمات انسانی سازمان های ارائه شده بیش از $1.4 میلیارد دلار در سلامت کمک و حدود 2.8 میلیارد دلار مجموع کمک های بیش از 20 سال گذشته است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>