ما کاوش اتهامات Infinite نقض حریم خصوصی فرزندان: گزارش

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

کمیسیون تجارت فدرال آمریکا و وزارت دادگستری به دنبال اتهامات که محبوب برنامه Infinite موفق به زندگی می کنند تا 2019 قرارداد با هدف حفاظت از حریم خصوصی فرزندان با توجه به دو نفر مصاحبه شده توسط سازمان.

توسعه آخرین دست انداز در جاده ها برای فیلم کوتاه شرکت محبوب است که با. Infinite دیده است موشکافی و از جمله از سوی امنیت ملی متمرکز کمیته سرمایه گذاری خارجی در ایالات متحده به شدت افزایش می یابد به دلیل چینی شرکت مادر.

وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo روز دوشنبه گفت که ایالات متحده “قطعا به دنبال” ممنوعیت Infinite نشان می دهد آن اطلاعات به اشتراک گذاشته شده با دولت چین شارژ آن را تکذیب کرد.

یک کارمند در یک, ماساچوست, تکنولوژی, سیاست, و, منبع دیگر گفت: آنها در زمان بخشی جداگانه در کنفرانس تلفنی با FTC و عدالت مقامات بخش به بحث در مورد اتهامات که Infinite شکست خورده بود به زندگی می کنند تا به یک توافق اعلام کرد در ماه فوریه 2019.

مرکز دیجیتال دموکراسی کمپین تجاری-رایگان دوران کودکی و دیگران ممکن است خواسته FTC نگاه به اتهامات آنها Infinite موفق به حذف فیلم ها و اطلاعات شخصی کاربران در مورد سن 13 و جوان به عنوان آن موافقت کرده بود به انجام در میان دیگر موارد نقض.

یک Infinite گفت: آنها را “ایمنی به طور جدی برای همه کاربران ما” و اضافه کرد که در ایالات متحده به آنها “جای کاربران زیر 13 سال در یک محدود تجربه برنامه که به معرفی اضافی ایمنی و حفظ حریم خصوصی حمایت های طراحی شده به طور خاص برای مخاطبان جوان.”

مقامات از هر دو FTC که رسید اصلی رضایت و توافق با Infinite و وزارت دادگستری که اغلب فایل های اسناد دادگاه برای FTC ملاقات از طریق ویدئو با نمایندگان این گروه به بحث در مورد این موضوع گفت: David موناهان یک مدیر کمپین با کمپین تجاری-رایگان دوران کودکی است.

“من این حس از مکالمه ما است که آنها به دنبال این اظهارات که ما مطرح در ما شکایت” موناهان گفت.

شخص دوم صحبت های خصوصی تایید کرد که طرفداران به حال ملاقات با مقامات این دو سازمان به بحث در مورد نگرانی های Infinite نقض رضایت فرمان.

FTC کاهش یافته است به نظر. وزارت دادگستری تا به حال هیچ اظهار نظر فوری.

Infinite رشد فزاینده ای محبوب در میان ما نوجوانان و اجازه می دهد تا به کاربران برای ایجاد فیلم های کوتاه. حدود 60 درصد از Infinite را 26.5 میلیون کاربر فعال ماهانه در ایالات متحده در سن 16 تا 24 شرکت گفت: در سال گذشته است.

ما نمایندگان مجلس نیز مطرح شده و نگرانی های امنیت ملی بیش از Infinite را از دست داده و داده های کاربر و گفت: آنها نگران چینی قوانین نیاز به شرکت های داخلی حمایت و همکاری با حزب کمونیست چین.

Infinite متعلق به شرکت مادر ByteDance یکی از چندین چین مبتنی بر شرکت هایی که تا به حال به حرکت اوج چین-آمریکا تنش ها بر سر تجارت, تکنولوژی و COVID-19 بیماری همه گیر.

تحت شدید ما نظارتی موشکافی آن را آب پز دیزنی کوین مایر به عنوان مدیر اجرایی و در تلاش است تا پروژه بیشتر جهانی, تصویر با دفاتر در کالیفرنیا سنگاپور و جاهای دیگر. (گزارش شده توسط دایان بارتز در واشنگتن; Greg roumeliotis می و اکو وانگ در نیویورک; ویرایش توسط کریس ساندرز و تام براون)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>