ما Prez مغلوب ساختن پیشی جستن سفر به هند نشان می دهد قوی و پایدار بین دو کشور: کاخ سفید

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: PTI | واشنگتن | منتشر شده: فوریه 22, 2020 10:26:11 am

Trump India visit, United states India ties, United states President Donald Trump, First lady Melania Trump, Ivanka Trump, Jared Kushner, Ahmedabad, Agra, Taj Mahal, New delhi news, Indian prime minister Narendra modi, India news, Indian express news, breaking news ,donald trump india visit, pm modi trump meet, india us trade deal, trump family visit inda, us nsa, motera stadium, indian express آمریکا می خواهد یک هند که قوی است با قابلیت نظامی است که پشتیبانی از صلح و ثبات و قوانین مبتنی بر نظم در هند و اقیانوس آرام منطقه این مقام گفت. (فایل)

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آینده سفر به هند نشان می دهد که قوی و پایدار روابط بین دو تا از بزرگترین دموکراسی های جهان, کاخ سفید روز جمعه گفت.

ما رئیس جمهور و بانوی اول Melania Trump منجر خواهد شد 12-عضو هیئت آمریکایی به احمدآباد آگرا و دهلی نو در 24 و 25 فوریه است.

“رئیس جمهور در حال رفتن به هند به عنوان یک تظاهرات قوی و پایدار روابط میان دو کشور” یک مقام ارشد دولت رسمی به خبرنگاران گفت: کمتر از 48 ساعت قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن حرکت برای ازدواج خود ریاست جمهوری در سفر به هند است.

“این روابط بر اساس مشترک سنت های دموکراتیک مشترک منافع استراتژیک و پایدار اوراق قرضه بین مردم ما است. و در بخشی از این شده است نمونه توسط ارتباط بسیار نزدیک بین رئیس جمهور و نخست وزیر نارندرا مودی” به گفته این مقام خواست نامش فاش نشود.

بازدید هیئت آمریکایی شامل اداره ویلبر راس وزیر انرژی دن Brouillette اقدام رئیس ستاد میک Mulvaney و مشاور امنیت ملی Robert O’ Brien. مغلوب ساختن پیشی جستن, دختر, Ivanka و پسر در قانون Jared کوشنر که در خدمت به عنوان معاون رئیس جمهور و مشاور ارشد رئیس جمهور بود نیز بازدید از هند.

ارشد مشاوران رئیس جمهور استفان میلر دن Scavino رئیس ستاد به بانوی اول لیندسی رینولدز معاون رئیس جمهور و نماینده ویژه بین المللی مخابرات سیاست و مشاور ارشد رئیس ستاد رابرت بلر و مطبوعاتی کاخ سفید وزیر استفانی گریشام دیگر اعضای هیئت.

جزئیات| توضیح داد: هند و آمریکا روابط در طول سال

سفیر ایالات متحده به هند کن Juster خواهد بود سفر با بازدید کرد.

شرکت کنندگان در بیشتر جلسات دو جانبه شامل اجرایی از ما توسعه بین المللی شرکت مالی آدم Boehler رئیس FCC Ajit Pai, معاون رئیس جمهور برای جنوبی و مرکزی وزارت امور خارجه و لیزا کورتیس دستیار ویژه رئیس جمهور و مدیر ارشد برای مبارزه با تروریسم کاش پاتل و مدیر هند, شورای امنیت ملی, Mike leanne vicente.

“این دیدار را به تمرکز بر روی چند حوزه کلیدی. اول ما تمرکز بر روی ساختمان ما اقتصادی و انرژی روابط خواند و گفت: با توجه به دو راه تجارت کالا و خدمات بیش از دلار 142 میلیارد دلار در سال 2018 است.

رعایت که هند پنجمین اقتصاد بزرگ در جهان با نیازهای انرژی رسمی گفت: ما آماده است برای کمک به هند در دیدار با کسانی که خواسته است.

در سال 2016 صادرات انرژی از آمریکا به هند رشد 500 درصد به حدود 7 میلیارد دلار.

در طول این سفر دو کشور تمرکز خود را در دفاع از امنیت و همکاری برای مبارزه با تروریسم و ترویج یک باز و آزاد اقیانوس هند و آرام.

آمریکا می خواهد یک هند که قوی است با قابلیت نظامی است که پشتیبانی از صلح و ثبات و قوانین مبتنی بر نظم در هند و اقیانوس آرام منطقه این مقام گفت.

“در واقع هند یک ستون از ما Indo-Pacific استراتژی و ما همچنان به همکاری با یکدیگر برای ترویج این دیدگاه باز و رایگان بین المللی سیستم مبتنی بر بازار و اقتصاد, حکومت داری خوب, آزادی دریاها و آسمان و احترام به حاکمیت گفت:” مقام ارشد دولت رسمی.

“این دیدار خواهد ساخت بر ما بسیاری از ارزش های مشترک ما استراتژیک و منافع اقتصادی و قفل در آن سود ساخته شده در این رابطه توسط دولت در طول سه سال گذشته” این مقام گفت.

به گفته این مقام کاخ سفید تهمت می رسند در احمدآباد در روز دوشنبه که در آن او را تحویل بیانات در سردار پاتل ورزشگاه با نخست وزیر نارندرا.

پس از آن رئیس جمهور و بانوی اول خواهد بود همراه با مودی به تاج محل در آگرا است.

“آنها خواهد شد و سپس پرواز به دهلی نو و استراحت یک شبه و یک برنامه کامل در روز سه شنبه. این شامل تشریفاتی رویدادهای جلسات دو جانبه با نخست وزیر یک رویداد کسب و کار با سرمایه گذاران با تمرکز ویژه بر روی شرکت هایی که در حال سرمایه گذاری در تولید در آمریکا” این مقام گفت.

“او باید یک ملاقات و خوش آمد می گوید با کارکنان سفارت و دیدار با رئیس جمهور هند است. و به آن کلاه کردن وجود خواهد داشت یک دولت شام در کاخ ریاست جمهوری — Rashtrapati Bhavan — روز یکشنبه” رسمی گفت:

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>