رئیس جمهور به ما تهمت می گوید او به طالبان تا به حال خوب بحث’

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه گفت او صحبت با طالبان روز پس از آمریکا و طالبان توافق با هدف اجازه دادن به خروج نیروهای امریکایی از افغانستان پس از بیش از 18 سال است.

“من به صحبت کرد رهبر طالبان امروز” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در جنوب چمن. “ما تا به حال بسیار خوب صحبت کنید.” یک زمان کوتاه قبل از آن طالبان سخنگوی Zabiullah مجاهد در توئیتر خود نوشت: “رئیس جمهور ایالات متحده تهمت برگزار شد مکالمه تلفنی” با رهبر طالبان ملا عبدل غنی اند.

هیچ جزئیات دیگری فاش شد.

اذعان نظامی بن بست پس از نزدیک به دو دهه از جنگ ایالات متحده در روز شنبه امضا یک توافق صلح با طالبان.

این قرارداد امضا شده توسط رئیس مذاکره کنندگان از هر دو طرف و شاهد توسط وزیر امور خارجه مایک Pompeo, می تواند دیدن خروج از تمام آمریکا و نیروهای متفقین در بعد از 14 ماه و اجازه می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن به نگه داشتن یک کلید کمپین تعهد به استخراج ما از “جنگ بی پایان”.

اما آن را نیز می تواند به راحتی باز کردن به خصوص اگر طالبان و گروه های دیگر جامعه افغانستان شکست به موفقیت مذاکرات توطئه سیاسی راه رو به جلو برای کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>