رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انجام Balle Balle در جدید مرتکب خطا شدن Gif & stickers

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

شرکت با تکنولوژی مرتکب خطا شدن هوش مصنوعی در روز شنبه راه اندازی شد یک سری خاص از فایل های Gif و برچسب بر روی آن Indic صفحه کلید و به ما خوش آمد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ازدواج خود سفر به کشور در هفته آینده.

جدید مجموعه ای از برچسب ها و فایل های Gif با امکانات مغلوب ساختن پیشی جستن در سبک هندی مانند پوشیدن مد-لباس خواب پستال با Namaste انجام Balle Balle در پنجابی لباس و گرفتن عکس های سلفی با سرخپوستان.

“مجموعه ای جدید از مغلوب ساختن پیشی جستن-الهام Gif و برچسب اضافه خواهد شد بسیاری از شخصیت و سبک به آنلاین مرتبط مکالمات” Ankit Prasad, موسس و مدیر عامل شرکت مرتکب خطا شدن هوش مصنوعی در بیانیه ای گفت.

به گفته این شرکت این برچسب را مغلوب ساختن پیشی جستن کاریکاتور طراحی شده در یک طراحی سبک.

مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد رسید در احمدآباد در روز دوشنبه که در آن او را تحویل بیانات در سردار پاتل ورزشگاه با مودی. با مودی رئیس جمهور و بانوی اول خواهد شد و سپس سر به آگره که در آن آنها خواهد شد و بازدید از تاج محل.

در روز بعد آنها را به پرواز به دهلی نو و یک برنامه کامل در روز سه شنبه.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را نیز ملاقات و خوش آمد می گوید با آمریکا کارکنان سفارت و دیدار با همتای هندی او رم Nath Kovind.

به نتیجه گیری در این دیدار وجود خواهد داشت یک دولت صرف شام در Rashtrapati Bhavan در شب سه شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>