در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا سود بیشتر قدرت با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح تبرئه تحویل کاخ سفید یک کت های تازه از قدرت موجب نگرانی بیش از ظهور یک “امپراتوری ریاست جمهوری است.” پیروزی خود را در سنا محاکمه روز چهارشنبه شتاب یک دهه تغییر در دولت آمریکا که در کنگره به طور پیوسته واگذار اقتدار به دفتر بیضی.

ریاست جمهوری ضربه پایین در سال 1970 پس از کنگره wrested قدرت دور زیر ریچارد نیکسون واترگیت داشت.

از آن پس هر پی در پی رهبر ما به دنبال بیشتر و تسلط بر قوه مقننه.

مغلوب ساختن پیشی جستن هر چند به موجب اضطراب: او flaunts قدرت او و دادستان کل که به نفع قوی در انتخابات ریاست جمهوری و حزب جمهوری خواه تمایلی به او را مهار.

یکی از استیضاح وکلا ادعا تهمت رایگان است برای انجام هر کاری که او می خواهد — حتی تقلب در انتخابات — اگر او معتقد است که در منافع ملی است.

تهمت خود می گوید: با استناد به قانون اساسی ایالات متحده: “من حق را به انجام آنچه من می خواهم به عنوان رئیس جمهور.” “این است که در حال حاضر قابل بحی… که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به خوبی ممکن است تبدیل به قدرتمند ترین رییس جمهور در تاریخ آمریکا” مورخ Jon میچام گفت: پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دادگاه بسته شده است.

“رئیس جمهور تهمت است که عملکرد یک پادشاه در این نقطه است. اگر شاه می کند آن را خوب است.” پس از درد و رنج زیر انگلیسی, پادشاه, معماران ما سیستم دولت گردد قانون اساسی در سال 1789 است که به قوه مقننه قوی چک در قدرت از ملت جدید را اجرایی.

قانونگذاران برگزار شد دست بالا عمدتا از طریق اوایل قرن 20 تا زمانی که در مواجهه با وجودی اضطراری — رکود بزرگ و سپس جنگ جهانی دوم — رئیس جمهور فرانکلین روزولت سوار نعل بیش از کنگره برای اقدام است.

از آن پس “ما شاهد یک افزایش پایدار در طول زمان در مستقل اختیارات ریاست جمهوری گفت:” علامت گذاری Rozell رئیس Schar دانشکده سیاست و حکومت در دانشگاه جورج میسون.

“رئیس جمهور در حال تشویق من فکر می کنم به گرفتن به اندازه قدرت و ایجاد به عنوان بسیاری از تفاوت در طول یک یا دو دوره به عنوان آنها می توانند.” “این فقط یک جمهوریخواه چیز. این رئیس جمهور از هر دو طرف گفت:” Rozell.

قدرت اجرایی رو افزایش قابل توجهی با 11 سپتامبر 2001 حملات تروریستی.

جمهوریخواه جورج دبلیو بوش رفت و فراتر از خود را قانونی مقامات به منظور اقدامات مانند راز نظارت آمریکایی ها و آدم ربایی و شکنجه از جنگجویان خارجی ادعا او تا به حال حق به انجام این کار برای محافظت از کشور است.

کنگره آیا نیاز به او را برای به دست آوردن تصویب به جنگ با القاعده و عراق است. اما آنها به او گسترده اقتدار اجازه می دهد که “جنگ با ترور” به گسترش به یمن و آفریقا در زیر خار و جانشینان او.

نزدیک به دو دهه بعد از آن کنگره نگران است که تهمت می تواند با استفاده از همان قدرت برای رفتن به جنگ با ایران. اما قانونگذاران بیش از حد در تقابل به انجام هر چیزی در مورد آن.

باراک اوباما وارد کاخ سفید در سال 2009 متعهد به سوء استفاده از قدرت خود را مانند بوش و احترام به کنگره را در برابر قدرت.

اما در عرض چند سال با آن مواجه کنگره جمهوریخواهان مصمم به مانع هر چیزی که اوباما می خواست او اعلام “ما نمی توانیم صبر کنید” ابتکار و شروع پیشرو با فرمان اجرایی.

اوباما با استفاده از قدرت اجرایی خود را برای محیط زیست قوانین برای حفاظت از مهاجران مستند نشده کنترل اسلحه و بالاتر حداقل دستمزد.

داشتن انتقاد بوش برای سوء استفاده از او در جنگ قدرت اوباما شخصا امضا در نمرات راز حملات هواپیماهای بدون سرنشین ترور اهداف تا زمانی که حتی او اعتراف کرد که وجود دارد نیاز به یک بررسی رسمی روند.

او ایجاد تعدادی اداری از بدن به رهبری قدرتمند “czars” است که می تواند موسسه مقررات و بدون رفتن را از طریق کنگره و سطح بالا قرار ملاقات در زمانی که کنگره در زنگ تفریح برای جلوگیری از ستیز فرآیند تصویب.

زمانی که در سال 2014 برای بازگشایی خانه, رهبر, تهدید یک چالش دادگاه اوباما quipped: “پس از شکایت من است.” مغلوب ساختن پیشی جستن مارک اوباما استفاده از دستور اجرایی به عنوان “قدرت هستیم.” اما او در حال حاضر شیپور خاموشی که قدرت به مراتب بیشتر brashly.

او پرش کنگره به انتصاب مقامات ارشد با تعیین آنها “اقدام”; او اعلام کرد “اورژانس ملی” برای منحرف کردن میلیاردها دلار از پنتاگون پول برای ساخت یک مرز دیوار; و او استناد امنیت ملی به طور موثر ممنوعیت مسلمانان از ورود به کشور.

او دهکدهای از دست داد متعدد دادگاه به چالش اما همچنین غالب-که مهمترین آنها در هجوم احضاریه از کنگره خود را در طول استیضاح. کارشناسان می گویند که موفقیت را نشان می دهد مقننه بخشش یکی از قدرت های کلیدی برای بررسی اجرایی است.

اگر مغلوب ساختن پیشی جستن ادعای نزدیکی-قدرت نامحدود رفتن unaddressed آن “به طور دائم و خطرناکی تغییر توازن قدرت” در دولت گفت: دموکرات Adam Schiff که منجر به استیضاح شد.

دیگران می گویند تهمت صرفا با استفاده از قدرت خود را بیشتر cockily که استیضاح یک خط برای امپریال ریاست جمهوری است.

دانشگاه نیویورک قانون پروفسور ریچارد Pildes می گوید که چه کسی برنده ماه نوامبر سال 2020 انتخابات — مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را جمهوری خواهان یا دموکرات ها — خواهد بود نشان می دهد.

“چگونه این وقایع تبدیل به جذب سیاسی در انتخابات آینده خواهد شد به طور قابل توجهی شکل آنچه که رئیس جمهور آینده و اعضای کنگره بیا به فکر می کنم در مورد ورزش از قدرت خود” Pildes گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر