ما آماده به نشانه مقابله با طالبان در بهمن 29, می گوید مایک Pompeo

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

ایالات متحده در حال آماده سازی برای امضای یک توافق با طالبان در فوریه 29, ساختمان, در توافق بر کاهش خشونت در سراسر افغانستان, وزیر امور خارجه, Mike Pompeo روز جمعه گفت.

“پس از یک اجرای موفق از این درک امضای طالبان و توافق است که انتظار می رود به جلو حرکت کند” او گفت: در بیانیه منتشر شده پس از بازدید از عربستان سعودی است.

یک هفته “کاهش خشونت” بین طالبان و آمریکا نیروهای امنیتی افغان آغاز خواهد شد در مدت کوتاهی ریاست شورای امنیت ملی سخنگوی جاوید فیصل گفته است: در روز جمعه.

جزئی آتش بس را یک گام تاریخی در بیش از 18 سال از خسته کننده جنگ در افغانستان و هموار کردن راه برای یک معامله است که می تواند در نهایت دیدن جنگ پایان.

Pompeo گفت که داخل افغانستان مذاکرات آغاز خواهد شد در مدت کوتاهی پس از فوریه 29 امضای انتظار را در قطر در دوحه ،

آنها را “ساخت در این گام اساسی برای ارائه یک برنامه جامع و دائمی آتش بس و آینده سیاسی نقشه راه برای افغانستان” او گفت:.

دلار دیپلمات گفت که چالش ها باقی می ماند اما پیشرفت های ساخته شده تا کنون “امید فراهم می کند و نشان دهنده یک فرصت واقعی. ایالات متحده خواستار همه افغان برای به دست گرفتن این لحظه”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>