ما PGA Tour گزارش بررسی امکان بازگشت بدون طرفداران

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

آمریکا PGA Tour است و با توجه به سناریوهای مختلف برای بازگشت به رقابت در پی COVID-19 همه گیر از جمله بازی برخی از حوادث بدون طرفداران گلف خلاصه گزارش شده است. تور گفت: بازیکنان در یک یادداشت ارسالی پنجشنبه به دست آمده و توسط گلف خلاصه این شد که با هدف قرار دادن یک بازگشت برای چارلز شواب چالش در تاریخ 21 مه در کلنیل باشگاه های کشور در فورت ورث ، تور به حالت تعلیق در آن فصل پس از دور اول مسابقات قهرمانی بازیکنان در ماه گذشته و پس از به نام کردن مسابقات از طریق بایرون نلسون قهرمانی برنامه ریزی شده برای ماه مه 7-10.

ESPN گزارش داد که این سفر می رود که اعلام مطلب لغو هفته آینده. بازیکنان گفته شد در این سفر یادداشت که امیدوار به “حفظ حداکثر تعداد حوادث ما می توانیم در حالی که ما زمان بیشتری را به عنوان بحران تکامل می یابد.” مقامات گفت: بازیکنان آنها را تکیه بر راهنمایی از سلامت و مقامات دولت قبل از تصمیم گیری در یک سرگیری بازی.

اگر ممکن است از سرگیری بازی ممکن است به عنوان پناهگاه در محل بخشنامه در اثر باقی می ماند دوباره شروع استعماری می تواند نقل مکان کرد و تا ژوئن 11-14 مصرف خرما در اصل مجموعه ای برای کانادا باز است که انتظار می رود لغو شود.

تور گفت: بازیکنان آنها را سه تا چهار هفته اطلاع قبل از فصل رزومه.

“ما درک می کنیم که بسیاری از شما ممکن است تحت تاثیر محدودیت های مسافرتی و/یا ناتوانی در به عمل در منطقه خود را بنابراین ما می خواهید می شود قادر به شما زمان زیادی را به عنوان ممکن است اجازه می دهد تا شما را به دوباره به طور کامل آماده” این یادداشت گفت.

تور کرد روز دوشنبه اعلام شد تغییر زمان آن فصل آخر این Wyndham قهرمانی برای اوت 13-16 با پایان فصل تور برگشتی به دنبال بیش از سه هفته بعد.

کسانی که تاریخ مشغول به کار شدند با تغییر زمان از سه سال به چهار قهرمانی عمده آمریکا PGA قهرمانی حرکت به سپتامبر به دنبال جام رایدر و ما باز با کارشناسی ارشد برگزار می شود در ماه نوامبر.

انگلیسی ها باز در اصل برنامه ریزی شده برای ماه جولای لغو شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>