تنیس باز ما هنوز برای 31 اوت شروع: سازمان

باز ما سازمان هنوز برنامه ای برای میزبانی گرند اسلم رویداد شروع 31 اوت در نیویورک, آمریکا, انجمن تنیس گفت: در پی ویمبلدون بودن لغو شد.

حتی به داخل سالن دادگاه در ملی تنیس مرکز بودند که به عنوان موقت coronavirus بیمارستان مرکز ما انجمن تنیس گفت: آن را به نظارت بر همه گیر و تغییر برنامه به عنوان مورد نیاز است.

“در این زمان USTA هنوز برنامه ای برای میزبانی ما باز به عنوان برنامه ریزی شده و ما همچنان به سنگ تیز کردن برنامه به مرحله مسابقات” این USTA در بیانیه ای گفت.

“این USTA است با دقت کنترل سرعت در حال تغییر محیط اطراف COVID-19 همه گیر و در حال آماده سازی برای همه احتمالات است.” نیویورک باقی مانده است سخت ترین ضربه منطقه در امریکا تبدیل تنیس به یک بیمارستان منطقه و لویی آرمسترانگ ورزشگاه به یک وعده غذایی مونتاژ منطقه برای بیماران داوطلبان و منطقه schoolkids.

این USTA است پس از مشاوره کارشناسان بهداشت و درمان در ساخت آن به بعدی حرکت می کند.

“ما همچنین تکیه بر USTA مشاوره پزشکی به عنوان به خوبی به عنوان دولتی و مقامات امنیتی به اطمینان حاصل شود که ما گسترده ترین درک از این مایع وضعیت” به USTA گفت.

“در تمام موارد تمام تصمیمات اتخاذ شده توسط USTA در مورد ما باز (س) ساخته شده با سلامت و رفاه از بازیکنان ما طرفداران و دیگران درگیر در این مسابقات است.” ما باز است و در حال حاضر این مسابقات بعدی در برنامه از 31 اوت-سپتامبر 13 در مرغزار فلاشینگ hardcourts با باز فرانسوی, داشتن شده است به تعویق افتاد 20 سپتامبر شروع بر روی خاک رس قرمز در پاریس.

ویمبلدون چمن دادگاه ساخته شده است هر گونه تصور از به تعویق افتادن یک مشکل است.

“ما درک شرایط منحصر به فرد رو به تمام انگلستان چمن و باشگاه تنیس و استدلال پشت این تصمیم به لغو 2020 مسابقات قهرمانی ویمبلدون و” USTA گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر