ما در مقام دفاع دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پله در خارج از منزل بدون ماسک

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

خانه / اخبار جهان / ما در مقام دفاع دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پله در خارج از منزل بدون ماسک

پرداختن به خوشه در گزارش coronavirus موارد در برخی از ایالت ها, سلامت و خدمات انسانی وزیر الکس آذر گفت: مردم “را به مالکیت” از خود رفتارهای اجتماعی فاصله و با پوشیدن ماسک در صورت امکان.

جهان به روز شده: Jun 29, 2020 09:00 IST

Health and Human Services Secretary Alex Azar also added that President Trump doesn’t have to follow his own administration’s guidance because as a leader of the free world he’s tested regularly and is in “very different circumstances than the rest of us.”
بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر نیز اضافه شده است که رئیس جمهور تهمت ندارد به دنبال خود اداره ارشاد به دلیل, به عنوان رهبر جهان آزاد او را آزمایش به طور منظم و در “شرایط بسیار مختلف از بقیه از ما.”(انتخاب فایل عکس)

بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر می گوید: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “منحصر به فرد” شرایطی که چرا او نمی پوشیدن یک ماسک و حتی به عنوان دولت این است که ترغیب مردم به انجام این کار.

پرداختن به خوشه در گزارش coronavirus موارد در برخی از ایالت ها, آذر گفت: مردم “را به مالکیت” از خود رفتارهای اجتماعی فاصله و با پوشیدن ماسک در صورت امکان.

او می گوید: مغلوب ساختن پیشی جستن ندارد به دنبال خود اداره ارشاد به دلیل, به عنوان رهبر جهان آزاد او را آزمایش به طور منظم و در “شرایط بسیار مختلف از بقیه از ما.” آذر کاهش یافته است می گویند که آیا او تا به حال خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن به پوشیدن ماسک. او به سی ان ان و ان بی سی که خود را پیام به مردم است به اقدامات احتیاطی برای “سلامت عمومی است.” لیبریا جی Inslee می گوید تهمت باید زمان بیشتری را صرف به tweeting در مورد پوشیدن ماسک به جای بناهای تاریخی.

Inslee فردا می گوید: “ما نیاز به یک رئیس جمهور خواهد شد که مراقبت بیشتر در مورد زندگی آمریکایی و کمتر در مورد مرده Confederates.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>