ما NSA ارشد پاکستان به آمریکا در سازمان ملل دخالت در سال 2020 انتخابات

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

یکی از امریکا جاسوسی بالا روسای قول داد که به ما خواهد رسید پشت در کشورهای خارجی اقدام به دخالت در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری هشدار تحویل روز پس از اتهامات تازه از روسیه و نرم در برابر غرب است.

“ما قصد داریم به قانون زمانی که ما می بینیم دشمنان در تلاش برای دخالت در انتخابات” به طور کلی پل Nakasone مدیر آژانس امنیت ملی و فرماندهی سایبر آمریکا روز دوشنبه گفت که در طول یک رویداد مجازی میزبانی توسط انجمن ارتش ایالات متحده است.

NSA تلاش برای تضمین انتخابات ماه نوامبر شامل گسترش آژانس بین مشارکت و مطالعه تکنیک های ما دشمنان Nakasone اضافه شده است.

“ما در حال رفتن به می دانم که دشمنان ما بهتر از آنها می دانند که خود را,” او گفت:.

Nakasone نظرات آمده پس از گزارش از روسیه هک دوباره ظاهر در هفته گذشته با انگلیس آمریکا و کانادا متهم روسیه از اقدام به سرقت تحقیقات بین المللی به منظور توسعه یک Covid-19 واکسن. بریتانیا همچنین متهم روسیه از تلاش برای دخالت در این کشور در انتخابات سال گذشته با انتشار اسناد و مدارک مربوط به تجارت ایران با آمریکا روسیه را رد کرده و اتهامات عنوان شده علیه.

2018 آمریکا در انتخابات میان دوره ای نشان داد این کشور افزایش یافته است “چابکی” در سراسر سازمان های دولتی Nakasone گفت:, و اضافه کرد که NSA و توانایی شد و در حال حاضر “نبرد-تست شده است.”

سایبر رئیس همچنین خطاب به بحث های جاری بیش از 5G تکنولوژی به کشورهای در سراسر جهان بررسی نقش ارتباطات چینی غول پیکر, Huawei Technologies Co.

“بخشی از 5G گفتگو شده است, آیا سازمان ملل می خواهید برای سپردن امنیت چه خواهد شد به احتمال زیاد مهم ترین پلت فرم برای ارتباطات خود به سازمان ملل که سهم ارزش خود را؟” “ما در دوره ای از قدرت های بزرگ رقابت است. ما هر روز آن را ببینید در فضای مجازی است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>