ما یادداشت ها د-تنش در Ladakh اما خواستار تنبیهی هزینه ‘ به سلطنت در چی…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

ایالات متحده توجه داشته باشید در زمان دوشنبه از د-تشدید تلاش ها در هند و چین مرز اما leery چین “رفتار پرخاشگرانه” علیه اقلیت ها در خانه همسایگان در منطقه و در فضای مجازی به طور کلی آن گفت: “تحمیل هزینه های” در پکن تنها راه برای متوقف کردن آن است.

شده است وجود دارد کالیبره جوش از ما سخنان در هند-چین درگیری با کاخ سفید تنظیم تن در هفته گذشته زمانی که سخنگوی رئیس جمهور گفت: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بر این باور است که چین “موضع تهاجمی” در مرز با هند متناسب با الگوی چینی “پرخاشگری” در سراسر جهان است.

وزارت امور خارجه ایالات متحده در زمان همان خط دوشنبه در مدت کوتاهی پس از اخبار را شکست چینی ها در حال حرکت نیروهای نظامی خود را از گشت نقطه 14, سایت, مرگبار کلاس ها در ماه گذشته است که در آن 20 و تعداد نامعلومی از سربازان کشته شده در ژوئن 15.

همچنین به عنوان خوانده شده| تلفن تماس در 8.45 هستم و سپس تماس تصویری: backstory از PLA را برگشت به عقب

یک سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: Hindustan Times ایالات متحده پشتیبانی می شود یک راه حل صلح آمیز از این وضعیت به عنوان دولت چند بار قبل از, اما, به عنوان وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت: در بسیاری از موارد “آنچه بسیار نگران کننده است ظهور یک الگوی مشخص از پکن اقدام به طور فزاینده ای به شدت هر دو داخل و خارج از کشور”.

از تنگه تایوان به سین کیانگ از دریای چین جنوبی به هیمالیا از فضای مجازی به سازمان های بین المللی مانند سازمان بهداشت جهانی (WHO) در این سخنگو گفت: “ما در حال برخورد با یک حزب کمونیست (CCP) است که به دنبال سرکوب مردم خود و قلدر همسایگان خود”.

این مقام افزود: “تنها راه برای متوقف کردن این اقدامات تحریک آمیز است ایستاده به پکن و تحمیل هزینه های آن رفتار بد.”

آن را بلافاصله روشن نیست اگر “ایستاده تا پکن” و “هزینه” یک مرجع به ممنوعیت 59 تلفن همراه برنامه های از چین که در Pompeo استقبال هفته گذشته است. حمایت بان کی مون, او تا به حال گفت: این برنامه ها می تواند گاهی اوقات “به عنوان زائده CCP نظارت دولت”

“هند برنامه پاک رویکرد را افزایش دهند هند حاکمیت,” او اضافه شده است.

سخنگوی نیست توضیح “هزینه” اما در روزهای اخیر ایالات متحده اعلام کرده است در پایان از صادرات کنترل تجهیزات دفاعی به هنگ کنگ بیش از جدید چینی امنیت ملی قانون است که قدرت های غربی گفته اند که ناقض چین تعهدات بین المللی. و مغلوب ساختن پیشی جستن است امضا و به قانون لایحه ای که به دنبال اعمال تحریم مقامات چینی مسئول سرکوب اویغوری اقلیت.

رئیس جمهور و متحدان در کنگره نیز در مورد برگزاری چین پاسخگو برای گسترش coronavirus صورتحساب آن خسارت به اقتصاد ایالات متحده.

همچنین بخوانید: برای Ladakh stand-off, چگونه هند آماده ناوگان خود را از حمله آپاچی صهردرس

جاش هاولی یک سناتور جمهوری خواه از ایالت میسوری نقل مکان کرد یک قطعنامه در ماه مارس که به دنبال نگه چین “پاسخگو” به صورت همه گیر و “طراحی یک مکانیزم برای ارائه غرامت از دولت جمهوری خلق چین به همه تحت تاثیر قرار سازمان ملل برای آسیب های ناشی از آن تصمیم به پنهان کردن ظهور و گسترش COVID–19 در طول هفته اولیه شیوع”.

میزوری در حال حاضر ثبت یک طرح دعوی در دادگاه در برابر چین برای خسارت.

پشتیبانی از هند در اخیر آن مرز رویارویی با چین در حال رشد بوده است. در یک مصاحبه تلویزیونی به تازگی یک سناتور جمهوری خواه که یک متحد نزدیک رئیس جمهور تهمت را محکوم کرد چین پرخاشگری در مرز با هند برای نشان دادن تهدید در حال رشد غول های آسیایی به شمار به ایالات متحده و متحدان آن و همکاران در سراسر جهان.

همچنین بخوانید: چگونه چین تحت یازدهم از دست رفته جهان را به نیت | نظر

“حزب کمونیست چین است که قطعا با استفاده از این بیماری همه گیر به تلاش برای اثبات ادعا و بسیار تهاجمی عمل در برابر تقریبا تمام همسایگان خود” پنبه بود و افزود: “بالا در هیمالیا چین اساسا حمله هند متحد ماست. و آنها را کشته اند و 20 سربازان هندی.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>