ما کشتار قاسم سلیمانی یک ‘اشتباه’ می گوید ایران

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

آمریکا کشته شدن یک ایرانی به طور کلی یک پیش بینی غلط است که تا به حال اثر تقویت حمایت از عراق برای حذف سربازان آمریکایی دیرین هدف از تهران, وزیر خارجه ایران روز جمعه گفت.

آمریکا کشته شدن ژنرال قاسم سلیمانی در ژانویه 3 حمله هواپیماهای بدون سرنشین به عنوان فرمانده ایران اعزامی سپاه قدس بود ترک فرودگاه بغداد گفت که او در حال برنامه ریزی برای حمله به آمریکایی ها است.

صحبت کردن با یک گروه از خبرنگاران در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ وزیر خارجه ایران جواد ظریف گفت: “ما اشتباه محاسبه,” اشاره کرد که پس از کشتار هزاران نفر از عراقی ها گرفته اند به خیابان ها در اعتراض به حضور نیروهای خارجی در کشور است.

که بلافاصله پس از این حمله است که در آن نیروهای شبه نظامی عراق فرمانده ابو مهدی Muhandis نیز کشته شد, یک گروه از عراق نمایندگان مجلس همچنین با تصویب غیر الزام آور قطعنامه به بیرون راندن نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا و پس از آن موضوع از سربازان آمریکایی به عراق در انحصار سیاست است.

“شهید سلیمانی بسیار موثر تر از ژنرال سلیمانی” محمد جواد ظریف گفت. “ما شاهد هستیم که از نظر تظاهرات که در حال وقوع در عراق علیه حضور آمریکا.” ایران است که انتظار می رود برای دیدار در حاشیه نشست با وزیر امور خارجه آلمان Heiko Maas به بحث در مورد در حال انجام اروپایی تلاش برای حفظ توافق هسته ای با ایران است.

معامله را فراهم می کند ایران مشوق های اقتصادی در ازای محدودیت در برنامه هسته ای خود در تلاش برای جلوگیری از به دست آوردن بمب هسته ای — چیزی است که ایران اصرار دارد آن است که برنامه ریزی نیست. پس از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کشیده واشنگتن به طور یک جانبه از معامله در سال 2018 و دوباره تحریم ایران اقتصاد است و تلاش شده است.

در تلاش برای فشار به دیگر امضا کنندگان به توافق — آلمان فرانسه انگلیس روسیه و چین — به ارائه مشوق های اقتصادی برای جبران آمریکایی تحریم های ایران است به آرامی شده نقض معامله را محدودیت در برنامه هسته ای خود را.

این ما بوده است و فشار سایر اعضای مقابله به جلو و همچنین, اما Maas گفت: فروم که آلمان را رد کرده و ما تاکتیک “حداکثر فشار” بر روی ایران است.

“ما بصورتی پایدار و محکم چسبیده به دوره ما در خاورمیانه است د-تشدید به جای حداکثر فشار,” او گفت:.

ظریف تصریح کرد: ایران موضع که همه از آن حرکت به سطح شیب دار تا برنامه هسته ای ایران در چند ماه گذشته در حال برگشت “ارائه که اروپا گام های معنی دار.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>