نزدیک به 3.2 میلیون آمریکایی ظ برای مزایای بیکاری در هفته گذشته که منعکس ادامه افت از اوج در ماه آوریل بود اما هنوز هم یک رکورد در نظر گرفتن مجموع کار ضرر و زیان ناشی از Covid-19 بیماری همه گیر در ایالات متحده به 33.5 میلیون, با توجه به داده های جدید پنجشنبه منتشر شد.

قبل از ماه مارس زمانی که این بیماری همه گیر است که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفته شده است “بدترین حمله” در تاریخ ایالات متحده بدتر از سال 1942 پرل هاربر حمله و حملات تروریستی 11 سپتامبر در راه است که تعداد مدعیان بیکاری بوده است در طول تاریخ 700,000 یک هفته رفتن چند دهه.

هر چند 3.2 میلیون مشخص شده ادامه داد: کاهش زیر 3.8 میلیون در هفته و قبل از راه زیر قله از 6.9 میلیون برنامه ثبت شده در اواخر ماه مارس است. تجمعی رقم در ماه گذشته به علت دوشنبه انتظار می رود به مراتب گریمر انتظاري از سود کار خود را از چند دهه.

اخراج آغاز شده و از اواسط ماه مارس به این کشور آغاز شد, تعطیل شود دولت توسط دولت به اجرا اجتماعی-دورى و دیگر کاهش تلاش ها برای مبارزه با کروناویروس بیماری همه گیر. رستوران ها و سالن تئاتر و مرکز خرید سالن بسته تولید کند و سفر و صنعت مهمان نوازی بودند فلج کرده است.

این بیماری همه گیر است تاثیر مخربی بر اقتصاد است گفتن در خانواده است. تحقیقات جدید منتشر شده روز شنبه توسط همیلتون پروژه نشان داد سطح بی سابقه ای از ناامنی غذایی در ایالات متحده است. یک پنجم کودکان در حال گرفتن به اندازه کافی به غذا خوردن یکی از ترسناک یافته های این مطالعه است.

حداقل 42 متحده باز کرده اند و یا کاسته محدودیت به درجات مختلف در روزهای اخیر. اما وال استریت ژورنال گفت: با استناد به اقتصاددانان که از آن خواهد شد ماه قبل از ما کارفرمایان شروع استخدام به طور مداوم دوباره و سال قبل از میلیون ها شغل از دست داده و تا کنون خواهد بود به طور کامل جایگزین شده است.

رئیس جمهور تهمت که تشویق بازگشایی بیان رشد نا امیدی با ویران کردن wreaked با این بیماری همه گیر و نام آن را “بدترین حمله” را در تاریخ آمریکا.

“این است که بدتر از پرل هاربر. این بدتر از مرکز تجارت جهانی” رئیس جمهور به خبرنگاران گفت: با اشاره به دو محوری حوادث n تاریخ ایالات متحده آمریکا. پرل هاربر حمله در سال 1942 به خود جلب کرد ایالات متحده به جنگ جهانی دوم و 9/11 حملات باعث طولانی ترین در تاریخ ایالات متحده در افغانستان است. — بیشتر مردم کشته شده بود در هر دو مثال از تلفات از Covid-19 تا کنون.

ما تلفات به ضرب گلوله توسط 2,367 مرگ و میر در 24 ساعت گذشته, به مناسبت بازگشت به بیش از 2000 روز پس از فرو بردن اعداد به 73,435; و 24,254 عفونت های جدید به 1.22 میلیون عفونت. در حالی که روزانه تلفات حال زوال یافت در روزهای اخیر تعدادی از عفونت های دارای ماند در اطراف و بالای 20,000.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de