ما با از دست دادن شغل شلیک کنید تا به ثبت 14.7 درصد در مارس

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

نرخ بیکاری در ایالات متحده با صعود به یک رکورد 14.7 درصد در فروردین ماه به Covid-19 به اوج خود رسید و همه گیر وادار کردن دولت های ایالتی و محلی در سراسر کشور را تعطیل همه اما خدمات ضروری است. بی سابقه 20.5 میلیون نفر سمت چپ بیکاری که در ماه با توجه به اطلاعات جدید منتشر شده جمعه.

آن بوده است بدترین پس از جنگ جهانی دوم, ترسناک یک نقطه عطف در جهان به عنوان جشن VE روز به مناسبت تسلیم نیروهای نازی در اروپا در 8 مه 1945. رکورد قبلی از دست دادن شغل 10.4% شد تمام راه برگشت در سال 1948 بیش از نیم قرن پیش; و آن را به شدیدترین افت ماهیانه از سال 1939.

حدود 33.5 میلیون نفر را برای ثبت unemployments مزایای در شش هفته گذشته از مستندات رفت به اثر اواسط ماه مارس با توجه به آمار هفتگی پنجشنبه منتشر شد; اوج بود 6.9 میلیون دلار در اواخر ماه مارس است.

“امروز گزارش نشان دهنده تاثیر عظیم است که اقدامات شامل coronavirus تا به حال در آمریکا نیروی کار” یوجین Scalia, ایالات متحده کار, منشی, در بیانیه ای گفت. “این وضعیت اشتغال فوق العاده مایع. ما می دانیم که امروز اطلاعات منعکس کننده نه اضافی اخراج رخ داده است که در اواخر ماه آوریل و اوایل ماه مه و نه کارکنان شروع به بازگشت به کار در برخی از کشورها. ما همچنین می دانیم که دوباره باز کردن با خیال راحت ما باید از این ظرفیت برای جلوگیری از کار دائم ضرر و زیان به صورت قاطع درصد از آمریکایی ها که این گزارش نشان می دهد در حال حاضر خود را مشاهده و از دست دادن شغل به عنوان موقت است.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای حمله به یک نکته مثبت گفت: اقتصاد گزاف گویی خواهد شد. “کسانی که شغل تمام خواهد شد و آنها خواهید بود به زودی او گفت:” در مصاحبه با فاکس نیوز, لغزش در, تشویق کننده, کلاه, به عنوان او اغلب گفته او می کند. وی افزود: سال آینده خواهد بود “فوق العاده سال”.

بیکاری اعداد بود در 3.5% در ماه فوریه در نیم قرن پایین. اقتصاد پررونق بود و رئیس جمهور امیدوار بود به سوار شدن آن به دور دوم. او به نام سقوط “مصنوعی” را به عنوان او تلاش کرده است قبل از آن را روشن او مسئول آن است.

آمریکا در پمپ تریلیون دلار به اقتصاد به قید وثیقه از کسب و کار آمار مستند و کمک به آنها را نگه دارید به عنوان بسیاری از کارکنان در رول خود را به عنوان آنها می توانند. و مستقیم پرداخت شده به خانواده های آمریکایی زیر سطح معینی درآمد و unemployments مزایای شده اند افزایش قابل ملاحظه ای به کاهش وضعیت خود را.

و به عنوان تعدادی از عفونت های جدید را باید ادامه داد به رها کردن و به عنوان کسانی که برای بستری شدن در بیمارستان و لوله گذاری تراشه (بیماران قرار داده و هواکش) بیشتر ایالت یا کاسته محدودیت و یا برنامه های اعلام و مجاز برخی شرکت ها و موسسات به بازگشایی زیر رعایت دقیق اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

اما کارشناسان هشدار داده اند از یک تجدید حیات در مرگ و میر به دلیل کاهش و یکی از به طور گسترده ای ذکر شده در مدل پژوهش است و پیش بینی شده بیش از 134,000 مرگ و میر در ماه اوت 4.

مرگ و میر بالا رفت و 2.231 در 24 ساعت گذشته به 75,670 صبح روز جمعه و تعدادی از تایید و گزارش شده عفونت افزایش 28,420 به 1.25 میلیون. تعداد واحد-روز مرگ و میر قابل ملاحظه ای کاهش یافته بود اما پس از بازگشت ارسال یکی دیگر از 2 ، 000 تلفات.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>