ما در حال رفتن به باید قوی دوباره بجای اول برگشتن از coronavirus افسردگی: کاخ سفید کردن…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

ما در حال رفتن به یک قوی دوباره بجای اول برگشتن از اعماق چین ویروس, افسردگی, اما این کشور نیاز به کار راه خود را از طریق سال با ساختاری headwinds یک مقام کاخ سفید در تجارت و تولید گفت.

ایالات متحده تحت یک رکود اقتصادی به عنوان یک نتیجه از بیماری همه گیر کوروناویروس که به کشته شدن بیش از 120 ، 000 آمریکایی و آلوده بیش از 2.5 میلیون نفر بالاترین در جهان است. این مستند همراه با اجتماعی فاصله اندازه گیری به ارمغان آورد و اقتصاد متوقف. این کشور در حال حاضر به تدریج باز کرده اند و با توجه مشاغل; به بخش کوچکی از میلیون ها نفر از آمریکایی ها که شغل خود را از دست در این بیماری همه گیر.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت متهم کرده است چین از پوشش یو پی اس و عدم شفافیت در مورد این بیماری همه گیر است که نشات گرفته از مرکزی چین در شهر ووهان. “ما در حال رفتن به یک قوی دوباره بجای اول برگشتن از اعماق چین virus افسردگی است. اما این هم درست است که ما در حال رفتن به صورت سال های بسیاری از کار ما راه را از طریق این تنظیمات ساختاری که می رویم به اتفاق می افتد در مناطق شهری و همچنین در بخش های کلیدی مانند مهمان نوازی, سرگرمی, ورزش و آموزش و پرورش” پیتر ناوارو, معاون رئیس جمهور ایالات متحده برای تجارت و تولید گفت: فاکس نیوز در یک مصاحبه. با کمی بیش از 120 روز به سمت چپ برای نوامبر 3 انتخابات ریاست جمهوری مغلوب ساختن پیشی جستن انتهایی نزدیک به 10 امتیاز در برابر رقیب دموکرات جو بایدن.

پاسخ به سوالات ناوارو گفت که ضروری است برای دوباره انتخاب مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر. “آن را بسیار ضروری است که یک مرد در کاخ سفید اینجا که می داند که چگونه به بازسازی اقتصاد,” او گفت:.

“این بسیار روشن است. ما قصد داریم به پایان برساند که این رئیس جمهور آغاز شده است. و اجازه دهید من فقط اجرا کردن لیست. این شغل جمهور, بزرگترین شغل جمهور در تاریخ است. این است همه چیز در مورد شغل. آنچه که بدان معنی است که تمام کسانی که شغل و زنجیره تامین است که جو بایدن offshored در طول 40 سال شکست ما قصد داریم به ادامه آنها را به خانه آورد,” او گفت:.

“چیز دوم جنگ بی پایان. تمام جنگ های بی پایان است که جو بایدن, باراک اوباما, جورج بوش و دیگران شروع به کمک این رئیس جمهور در حال رفتن برای پایان دادن به این جنگ بی پایان” او اضافه شده است. ما در حال رفتن به یک شایستگی مبتنی بر سیستم مهاجرت که برای محافظت از کارگران آمریکایی از افسردگی اثرات ارزان خارجی کار ناوارو گفت.

“به طوری که جایی که ما در. در حال حاضر بزرگ چیزی که در اینجا در حال رفتن به SpaceX اقتصاد SpaceX چهارم انقلاب صنعتی که ما در حال رفتن به نیاز به کار راه خود را از طریق این سازه headwinds به عنوان چین virus تا به حال راه خود را تنها با کشتن برخی از بخش ها مانند مهمان نوازی و حمل و نقل در حال حاضر حتی سیستم آموزش و پرورش ما در معرض خطر گفت:” اندیشکده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>