آمریکا و هند در تقابل بیش از تجارت به عنوان برگ برنده برای سر جلسه با PM مودی: مقامات

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت روز جمعه اذعان کرد که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سفر به هند در هفته آینده نمی خواهد در نتیجه حتی محدود تجارت ایران گفت: آنها هنوز هم نگرانی های عمده ای بیش هند موانع تجاری است.

امیدوار است که در جهان دو تا از بزرگترین دموکراسی می تواند مذاکره “اعتماد سازی” معامله در زمان برای مغلوب ساختن پیشی جستن ورود شنبه در یک سفر رسمی دو روزه را پژمرده در شبانه روز اخیر تفاوت بیش, کشاورزی, پزشکی, دستگاه های دیجیتال, تجارت و پیشنهاد تعرفه های جدید چرک, با توجه به گروه های کسب و کار.

ایالات متحده نگرانی هایی است که رهبری در سال گذشته به تعلیق هند تعرفه دسترسی رایگان به برخی از 5.6 میلیارد دلار در صادرات تحت 1970s-عصر Generalized System of Preferences هنوز هم باقی می ماند ارشد تهمت رسمی دولت به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس تلفنی.

“ما می خواهیم مطمئن شوید که ما به این تعادل راست. ما می خواهیم به آدرس بسیاری از نگرانی و ما کاملا وجود دارد و در عین حال” این مقام گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن به احتمال زیاد خواهد شد بحث در مورد این نگرانی ها با نارندرا نخست وزیر هند.

تجارت ایران ادامه خواهد داد اما جدید هندی, تعرفه های پیشنهادی با هدف تقویت کشور “را در هند” تولید داخلی فشار ساخته شده اند آنها سخت تر است این مقام گفت.

جدا از رشد حمایت از تولیدات داخلی این تهمت بازدید می آید در برابر پس زمینه از هند چند میلیارد دلاری خرید یک سیستم سپر موشکی که اضافه اصطکاک به روابط خود با واشنگتن است.

هند در آن Feb. 1 پیشنهاد بودجه جدید اعلام کرد واردات تعرفه های پزشکی دستگاه های گردو, اسباب بازی های الکترونیکی و دیگر محصولات در یک حرکت با هدف کاهش واردات از چین اما تحت تاثیر بسیاری از شرکت های ایالات متحده.

تعرفه های جدید شگفت زده آمریکا مذاکره کنندگان به خصوص که آنها مشغول به کار بودند با همتایان برای کاهش تاثیر هند کنترل قیمت در ایالات متحده آمریکا دستگاه های پزشکی مانند استنت قلبی و پروتز زانو.

“ما خواهد شد بحث در مورد آن نگرانی و آنچه ما می بینیم افزایش موانع نه کاهش. این قطعا خواهد آمد تا در میان رهبران ایالات متحده در مقام گفت.

رسمی نیست به طور کامل رد کردن هر گونه تجارت های مرتبط با اطلاعیه ها در طول سفر اما گفت این بود: “واقعا به طور کامل وابسته به چه سرخپوستان آماده به انجام است.”

نماینده تجاری ایالات متحده رابرت Lighthizer است که پیشرو تجارت بحث را نمی توان در میان هیات همراه مغلوب ساختن پیشی جستن ، در اوایل این ماه Lighthizer لغو سفر به هند به کار بسته و حتی به عنوان هند ساخته شده و برخی از طرح های جدید برای بهبود متحده لبنی و طیور دسترسی داشته باشید.

تجارت ایالات متحده, وزیر ویلبر راس پیوستن به این سفر که شامل اطلاعیه ها از معاملات تجاری در انرژی و دفاع بخش, مقامات گفت.

ایالات متحده است هند دومین شریک تجاری چین و دو جانبه کالاها و خدمات تجارت صعود به یک رکورد $142.6 میلیارد دلار در سال 2018 است. ایالات متحده تا به حال $23.2 میلیارد دلار کالا کسری تجاری در سال 2019 با هند آن 9th, بزرگترین شریک تجاری کالا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>