رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه امضا بیانیه با قرار دادن جدید متناسب با محدودیت های ویزا در کشور است که موفق به دیدار با یک سری از معیارهای امنیتی نشان می دهد که آنها می تواند یک خطر برای ایالات متحده آمریکا کاخ سفید گفت.

“رئیس جمهور Donald J تهمت صادر کرده است اعلام حفظ ورود اعمال محدودیت بر برخی از اتباع ایران در لیبی و کره شمالی و سوریه و ونزوئلا و یمن و سومالی; تعلیق خارج از کشور صدور ویزا برای برخی اتباع برمه (میانمار) اریتره قرقیزستان و نیجریه; و تعلیق مشارکت در “ویزای قرعه کشی” برای برخی اتباع سودان و تانزانیا” دبیر مطبوعاتی کاخ سفید استفانی گریشام گفت.

محدودیت های جدید را اعمال نمی شود به گردشگری کسب و کار و یا دیگر غیرمهاجرتی سفر. دولت کار خواهد کرد با غیر سازگار کشورها به آنها را به انطباق با ایالات متحده استانداردهای امنیتی, او گفت:.

وزیر چاد F گرگ گفت: ما مطرح است این بار برای امنیت جهانی نیاز سازمان ملل برای دیدار با گروه قوی تر از استانداردهای امنیتی و با ساخت آن را به کشورهای چیزی که آنها باید انجام دهید برای دیدار با آن استانداردها.

“بالا مسئولیت رئیس جمهور و وزارت امنیت داخلی این است که ایمنی و امنیت مردم آمریکا و این بررسی معیارهای انجام رساندن این هدف و بالا بردن نوار برای امنیت جهانی,” گرگ گفت.

“این است که منطقی و ضروری به طور کامل روی صفحه نمایش و دامپزشک هر کس به دنبال سفر یا مهاجرت به ایالات متحده آمریکا. با این حال وجود دارد برخی از کشورها از آنها به ما می کند دریافت اطلاعات لازم در مورد آن مسافران و به عنوان یک نتیجه در برخواهد داشت امنیت ملی یا ایمنی عمومی در معرض خطر است که حکم متناسب با محدودیت های مسافرتی,” او گفت:.

وزارت امنیت داخلی گفت: تصفیه شده خود را قوی استانداردهای امنیتی از جمله افزایش غربالگری و بررسی قابلیت های است که اجازه می دهد تا آن را بهتر شناسایی تروریست ها و جنایتکاران تلاش برای ورود به ایالات متحده است.

“این غربالگری و بررسی قابلیت های موثر ترین زمانی که دولت های خارجی کمک به توانایی ما به منظور بررسی مسافرتی هویت و ارزیابی اینکه آیا آنها در برخواهد داشت امنیت ملی یا ایمنی عمومی در معرض خطر” گرگ گفت.

برای تعداد کمی از کشورها که فاقد هر دو خواهد شد و یا این قابلیت را به رعایت این ضوابط خاص محدودیت های مسافرتی تبدیل شده اند لازم برای کاهش تهدیدات بالقوه او اشاره کرد.

جدید, محدودیت های اضافی نیست پتو محدودیت, او گفت:, و اضافه کرد که این متناسب با محدودیت های را ما امن تر و امن تر است. و کشورهایی که پیشرفت های لازم را باید محدودیت های خود را حذف و بر این اساس به عنوان انجام شد و در سال 2018 است.

بث Werlin مدیر اجرایی مهاجرت آمریکا شورای تقبیح ممنوعیت سفر. “ممنوعیت مسدود کردن مهاجرت از شش کشور غیر ضروری است و سازمان ملل متحد-آمریکا. ما تصمیم گرفتیم پیش که ایالات متحده را رد نمی کند مردم بر اساس جایی که آنها متولد شده و یا آنچه در دین آنها متعلق به. این سیاست به سوال ما تعهد به این اصول” او گفت:.

Werlin ادعا که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت زودتر, سفر بان کی مون نیز در پردهی گوشته امنیت ملی, اما به جای دلیلی تقسیم خانواده ها است. از آن برای نشان دادن هر گونه ارزش معنی دار به عنوان امنیت ملی ، این ممنوعیت گسترش این سیاست غلط است.

سناتور کریس مورفی گفت که تهمت تصمیم به ادامه این مسیر بی رحمانه “خیانت که ما به عنوان یک ملت”.

“افرادی که در این کشور یک تهدید برای ما به سادگی از آنجا که از محل آنها متولد شدند و این بی معنی محدودیت را نابود جوامع مهاجر. مردم به امریکا با امید پیدا کردن یک زندگی بهتر و به نوبه خود آنها کمک به اقتصاد ما و جامعه ما است. “این گسترش از مسلمان خود را بان می کند هیچ چیز به ما را امن تر است در تضاد به ارزش های ما و جامعه ما کمتر انعطاف پذیر و کمتر مرفه. من نمی خواهد مبارزه را متوقف کند تا زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن تبعیض آمیز ممنوعیت لغو” گفت: مورفی.

کنگره Bennie تامپسون رئیس کمیته امنیت داخلی گفته است که اعلام “بی باک مرحله” شروع به برچیدن برنامه ویزای تنوع فرهنگی.

“این بوده است دیرینه سیاسی اولویت برای رئیس جمهور است و مطابق با آنچه شده است به طور گسترده ای گزارش شده در مورد افکار خود را در مهاجرت از کشورهای عمدتا سیاه و قهوه ای جمعیت,” او گفت:.

“این واقعیت که او را ادا این تصمیم سیاسی در میهن یا امنیت ملی در شرایط عجیب و غریب. هر دو زمان و تمرکز این محدودیت های جدید نشان دهنده شرم آور یک مانور سیاسی است که لطمه می زند و هزاران نفر از مردم و خانواده ها است. با استفاده از امنیت ملی ما ساختار های سیاسی را ندارد آمریکای بزرگ” تامپسون گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im