ما مهاجرت سازمان آماده برای تخمگذار کردن بیش از 13k کارکنان

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

آمریکا آژانس مسئول پردازش مهاجرت برنامه های کاربردی از روز چهارشنبه آماده شد به کردند نزدیک به 70 درصد از نیروی کار خود را مگر اینکه آن را دریافت تازه بودجه یک حرکت کارکنان می گویند می تواند در حال حاضر backlogged سیستم برای مجازی متوقف شد.

ما خدمات مهاجرت و شهروندی (USCIS) وابسته است هزینه های از جدید مهاجرت برنامه های کاربردی برای عملیات خود و با آن مواجه است تاریخی کسر بودجه.

جمهوری خواه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است که برش های قانونی و غیر قانونی, مهاجرت یک محور از سال 2020 دوباره انتخابات. مقررات جدید و یک سری از اقدامات اجرایی همراه با محدودیت های مسافرتی در جای خود قرار داده و در پاسخ به coronavirus همه گیر را به طرز چشمگیری کاهش تعداد مهاجران به ایالات متحده است.

یک USCIS سخنگو در بیانیه ای گفت که این سازمان در حال حاضر دیده می شود 50% کاهش هزینه ها از ماه مارس که بیشترین سفر و مهاجرت متوقف شده به کشور منتقل شد برای کنترل گسترش coronavirus. USCIS خواسته است برای $1.2 میلیارد دلار کمک مالی از کنگره برای جلوگیری از پیش بینی کاهش کارکنان.

“در و یا قبل از تاریخ 2 ژوئیه حدود 13,400 USCIS کارکنان را دریافت خواهد کرد توجه کنید که اگر USCIS باید ادامه با اداری کردند آنها خواهد بود furloughed آغاز اوت 3” USCIS سخنگوی بیانیه گفت.

این furloughs اگر اجرا “خواهد شد برای مطمئن شوید که علت تاخیر قابل توجه بلافاصله گفت:” USCIS کارمند که خواسته بود به نام چرا که آنها مجاز به صحبت در تاریخ ثبت است. “در حال حاضر وجود دارد بسیاری از کارهای عقب افتاده به کار را از طریق. احمقانه است حتی تامل چقدر بد این است رفتن به دریافت کنید.”

کارکنان پناهندگان, پناهندگی و بین المللی عملیات تقسیم USCIS اطلاع داده شد در یک ایمیل دیده می شود رویترز که متوجه شد در حال ارسال در تاریخ 24 و 25 به حدود 1500 نفر از کارکنان 2200 کارکنان در آن واحد است. کسانی که در نگهداری خواهد بود “skeleton crew” به “چراغ” ایمیل گفت.

روز دوشنبه تهمت امضا ریاست جمهوری اعلام ممنوعیت ورود برای چند دسته از دارندگان ویزای موقت و تمدید ممنوعیت برخی از کارت سبز متقاضیان آن گفت: دولت کمک خواهد کرد باز بیشتر شغل برای آمریکایی ها. منتقدان می گویند این اقدامات به اقتصاد صدمه دیده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>