ما خانه کمیته امور خارجی: عمیقا مشکل مرگ و میر ناشی از خشونت در هند

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: فوریه 26, 2020 10:14:58 pm

northeast delhi violence live updates: Maujpur, Babarpur, Kabirnagar, West Jyoti Nagar, Gokulpuri riots یک گروه فریاد شعارهای طی درگیری میان دو گروه در Khajoori-Bhajanpura جاده در دهلی نو در روز سه شنبه. (اکسپرس عکس Praveen Khanna)

ما خانه کمیته امور خارجی روز دوشنبه گفت که “نگرانی عمیق” بیش از مرگ و میر در ارتباط با خشونت که ویران قسمت شمال شرقی دهلی نو است. رئیس کمیته الیوت انگل توییتی “عمیقا مشکل مرگ و میر ناشی از خشونت در هند بیش از روز گذشته. حق اعتراض از جنبه های کلیدی دموکراسی اما آنها باید صلح آمیز باقی می ماند و پلیس باید برای اطمینان از ایمنی از همه است.”

این می آید یک روز رئیس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به این نتیجه رسیدند ازدواج خود در وزارت امور خارجه به هند است. سناتور الیزابت وارن که به دنبال حزب دموکرات بلیط برای انتخابات آینده ریاست جمهوری گفت: خشونت علیه معترضان مسالمت آمیز است و هرگز قابل قبول است.”

“این مهم است برای تقویت روابط با دموکراتیک شرکای مانند هند است. اما ما باید قادر به صحبت صادقانه در مورد ارزش های ما از جمله آزادی مذهبی و آزادی بیان و خشونت علیه صلح آمیز معترضان هرگز قابل قبول” او هنوز توییتی.

دنبال | دهلی خشونت زندگی می کنند به روز رسانی

برای سه روز مستقیم از سرمایه های ملی شاهد آتش سوزی سنگ-pelting مهاجمان طالب به عنوان گروه مردان گشت بخش هایی از شمال شرقی دهلی نو رها کردن خشونت است. شمار کشته شدگان در خشونت ها در شرق دهلی نو افزایش یافت و به 27 چهارشنبه با حداقل 250 نفر مجروح بودن بسیاری از آنها grievously.

پیش از آن در روز سفارت ایالات متحده در هند صادر مشاوره امنیتی برای شهروندان درخواست آنها را به احتیاط و اجتناب از همه مناطق خدشه دار تظاهرات خشونت آمیز.

دهلی وزیر Arvind Kejriwal نیز ساخته شده بازدید به DCP در شمال شرقی دهلی نو است. پرداختن به دهلی مجمع امروز او اظهار داشت که این miscreants از خارج از دهلی نو که درگیر در شورش. “دهلی مردم صلح دوست هر کس می خواهد صلح هیچ کس می خواهد شورش. ما در تلاش برای ایجاد یک بهتر دهلی نو برای فرزندان ما. مردم عادی از دهلی نو هستند و نه درگیر در شورش. مردم از خارج از دهلی سیاسی, عناصر و miscreants مسئول شورش. از آن ضروری به نظر می رسد که ارتش باید به نام در به بازگرداندن حالت عادی در دهلی نو” Kejriwal گفت: در مجلس است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>