ما مقامات بهداشت هشدار به شهروندان در آماده سازی برای شیوع کروناویروس

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری ها (CDC) در روز سه شنبه هشدار آمریکایی ها شروع به آماده سازی برای گسترش coronavirus در ایالات متحده پس از عفونت ظاهر در چندین کشور.

این خبر حاکی از یک تغییر در تن برای آتلانتا مستقر در ایالات متحده در آژانس بهداشت که تا به حال تا حد زیادی متمرکز شده است در تلاش برای متوقف کردن ویروس از ورود به کشور و quarantining افراد سفر از چین است.

“داده طی هفته گذشته در مورد گسترش در کشورهای دیگر مطرح شده است و سطح ما را از نگرانی و انتظار است که ما می رویم به جامعه گسترش در اینجا” دکتر نانسی r. schultze ، این CDC از بیماری های تنفسی گفت: خبرنگاران در یک کنفرانس تلفنی.

آنچه شناخته شده است او گفت: “آیا هنگامی که آن را وارد و چگونه شدید ایالات متحده شیوع ممکن است. “اختلال در زندگی روزمره ممکن است شدید” و کسب و کار مدارس و خانواده ها باید شروع داشتن بحث در مورد تاثیر احتمالی از گسترش این ویروس, r. schultze ، هشدار داد.

در یک تلفنی بعد از آن در روز سه شنبه دکتر آنه Schuchat های CDC اصلی معاون مدیر گفت که در حالی که خطر فوری در ایالات متحده بود پایین فعلی جهانی وضعیت پیشنهاد یک بیماری همه گیر بود به احتمال زیاد.

“این یک سوال از اگر. این سوال که چه زمانی و چگونه بسیاری از مردم خواهد شد آلوده” Schuchat گفت.

به طور جداگانه ایالات متحده بهداشت و خدمات انسانی (HHS) در اتاق الکس آذر گفت: یک کمیته فرعی سنا احتمال وجود خواهد داشت بیشتر موارد در ایالات متحده و از او خواست که قانونگذاران برای تصویب $2.5 میلیارد دلار بودجه برای مبارزه با شیوع این بیماری پس از پیشنهاد کاهش به بخش بودجه است.

“در حالی که در معرض خطر فوری برای تک تک اعضای آمریکا کم باقی مانده است وجود دارد در حال حاضر جامعه انتقال در تعدادی از کشورها از جمله در خارج از آسیا است که عمیقا در مورد” آذر گفت:, و اضافه کرد که شیوع اخیر در ایران و ایتالیا شد به ویژه نگران کننده است.

اعتقاد بر این نشات گرفته از غیر قانونی حیات وحش فروخته شده در چین در شهر ووهان در اواخر سال گذشته جدیدی از کروناویروس آلوده برخی از 80,000 نفر کشته و نزدیک به 2,700 در چین است.

اگر چه سازمان بهداشت جهانی می گوید شیوع بیماری به اوج خود رسید در چین coronavirus موارد ظاهر شده اند در حدود 30 کشور دیگر با برخی از سه ده مرگ و میر گزارش با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

رشد شیوع در ایران, ایتالیا و کره جنوبی مطرح کرده اند و نگرانی که coronavirus را در سطح کشورهای دیگر و بدتر در کسانی که در حال حاضر گزارش شده عفونت بیشتر denting جهانی اقتصاد که در حال حاضر شده است در برخورد با یک وابستگی به چین است.

جهانی و بازارهای سهام ایالات متحده به شدت کاهش یافت و دوباره در روز سه شنبه به عنوان سرمایه گذاران این بیماری همه گیر خواهد آسیب بیشتر در حال حاضر کاهش اقتصاد جهانی.

کاخ سفید را بالا مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: اقتصاد ایالات متحده خواهد بود قادر به سوار کردن هر گونه اختلال از گسترش جهانی coronavirus و اضافه کرد که او انتظار ندارد فدرال رزرو به کاهش نرخ بهره به بلانت بیماری اقتصادی تاثیر است.

سناتور چاک شومر گفت: جمهوری خواه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت او تا به حال گرفتار شده است “پا به حالت صاف” و فاقد یک برنامه جامع برای مقابله با کروناویروس. به نام او برای حداقل $3.1 میلیارد دلار بودجه اضافی برای مبارزه با آن است.

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نشان داده قوی و خطرناک بی کفایتی وقتی که می آید به کروناویروس گفت:” شومر سنا را بالا دموکرات. “آقای رئیس جمهور شما نیاز به خود را دریافت کنید با هم عمل می کنند در حال حاضر. این یک بحران است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در دفاع از دولت خود پاسخ. “CDC و دولت من در حال انجام یک کار بزرگ از دست زدن به کروناویروس از جمله خیلی زود بسته شدن مرزهای ما به مناطق خاصی از جهان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت در توییتر.

Dr. Anthony Fauci, رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: این امر می تواند حداقل یک سال قبل از coronavirus واکسن می تواند در دسترس عموم ساخته شده.

اما Fauci گفت: تست Gilead Sciences’ داروی ضد ویروسی remdesivir برای درمان بالقوه coronavirus را می توان در یک “زمان معقولی است.”

‘عواقب مرگبار’

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo به خبرنگاران گفت که ایران ممکن است پوشش داده اند تا اطلاعات مورد گسترش coronavirus وجود دارد و او را متهم چین از نادرست این بیماری همه گیر از طریق آن “سانسور” از رسانه ها و متخصصان پزشکی.

“ایالات متحده عمیقا از اطلاعات نشان می دهد که رژیم ایران ممکن است سرکوب اطلاعات حیاتی در مورد شیوع بیماری در آن کشور” Pompeo به خبرنگاران گفت: ایران به عنوان یکی coronavirus تلفات افزایش یافت و به 16.

“همه ملت ها از جمله ایران باید حقیقت را بگویید در مورد کوروناویروس و همکاری با سازمان امداد بین المللی,” Pompeo گفت.

سخنان خود در آینده کمتر از دو ماه پس از کوتاه مدت آمریکا با ایران برخورد نظامی و امضای ایالات متحده-چین معامله تجاری می تواند ملتهب تنش با تهران و پکن است.

پکن هفته گذشته لغو اعتبار سه وال استریت ژورنال خبرنگاران بیش از یک ستون چین گفته بود نژادپرست است. ایالات متحده گفته است که با توجه به طیف وسیعی از پاسخ به اخراج خود را.

“اخراج روزنامه نگاران ما در معرض یک بار دیگر دولت را مسئله ای است که منجر به سارس و در حال حاضر coronavirus: یعنی سانسور. آن می تواند عواقب مرگبار” Pompeo گفت: با اشاره به 2002-2003 شیوع سندرم حاد تنفسی است که همچنین آمده از چین است.

“اگر چین مجاز خود را دارد و روزنامه نگاران خارجی و پرسنل پزشکی به صحبت و بررسی آزادانه مقامات چینی و کشورهای دیگر شده اند به مراتب بهتر آماده برای رسیدگی به این چالش” از coronavirus او اضافه شده است.

با وجود coronavirus اپیدمی Pompeo گفت که ایالات متحده هنوز برنامه ریزی برای میزبانی یک نشست ویژه با 10 کشور عضو اتحادیه جنوب شرق آسیا (ASEAN) در لاس وگاس در ماه مارس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>