ما برای ردیابی سریع ضد مالاریا برای درمان coronavirus

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

آمریکا برای ردیابی سریع داروهای ضد مالاریا برای استفاده به عنوان یک درمان جدید coronavirus جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و گفت: پس از تشویق نتایج اولیه در فرانسه و چین است.

کلروکين و هیدروکسی کلروکین داده نشده است رسمی چراغ سبز آمریکا برای مبارزه با این بیماری همه گیر اما سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) گفت: این امر کار با سازندگان داخلی برای گسترش تولید آن را به عنوان مورد مطالعه خود اثر دارد.

خبر آمد که جمهوری خواهان مجلس سنا رونمایی از $1 تریلیون اورژانس امداد بسته برای مبارزه با بحران اقتصادی ناشی از ویروس — که در حال حاضر باید مورد بررسی قرار گیرد تا-کنون تردید دموکرات های که می خواهید را شامل مستقیم کمک های مالی به افراد قبل از تاریخ می توان برای یک رای.

دو داروی ذکر شده در سهشنبه در حال حاضر تایید شده برای مالاریا لوپوس و آرتریت روماتوئید و پزشکان در ایالات متحده ممکن است تجویز هر گونه دارو و آنها بر این باورند که مناسب پزشکی است.

“ما در حال رفتن به قادر به ایجاد که دارو در دسترس تقریبا بلافاصله و تا جایی که FDA شده است آنقدر بزرگ” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: با اشاره به هر دو شده است.

ایالات متحده ثبت کرده است بیش از 14,000 موارد جدید عفونت کروناویروس, 205 از آنها منجر به مرگ, با توجه به, دانشگاه جانز هاپکینز, ردیاب. اما مقامات انتظار می رود این تعداد به شدت افزایش یابد در روزهای آینده به دلیل افزایش سطح پس از تست اولیه به تاخیر می اندازد.

“اگر وجود دارد یک داروی آزمایشی است که به طور بالقوه در دسترس یک دکتر می تواند برای بپرسید که مواد مخدر استفاده می شود در یک بیمار است. ما معیار است و بسیار سریع برای تصویب است که گفت:” FDA کمیسر Stephen هان.

“به عنوان مثال بسیاری از آمریکایی ها را خوانده مطالعات و شنیده می شود گزارش های رسانه ها در مورد این داروی کلروکين است که ضد مالاریا مواد مخدر است.

“این مواد مخدر است که رئیس جمهور ما را به نگاهی به نزدیک در که آیا گسترش استفاده از روش است که می تواند انجام شود در واقع به صورتی که منافع بیماران است.”

کلروکين و هیدروکسی کلروکین مصنوعی هستند اشکال از گنه گنه است که در بارکس از cinchona درختان در آمریکای لاتین و استفاده شده است برای درمان مالاریا برای قرن ها.

برخی در جامعه علمی هشدار داده اند تحقیقات بیشتری مورد نیاز است تا ثابت کند که آنها واقعا کار هستند و امن برای COVID-19.

اما مواد مخدر در فرانسه ساز شرکت سانوفی گفت: آن را آماده ارائه به دولت فرانسه میلیون ها دوز هیدروکسی کلروکین فروخته شده تحت نام تجاری خود را Plaquenil در نور از یک “امیدوار کننده” مطالعه انجام شده توسط دانشمند Didier Raoult از IHU Mediterranee عفونت در مارسی.

Raoult گزارش این هفته که پس از درمان 24 نفر به مدت شش روز با Plaquenil ویروس ناپدید شده بود در تمام اما یک چهارم از آنها را.

پژوهش نشده است کارشناسی یا منتشر شده و Raoult آمده بود زیر آتش توسط برخی از دانشمندان و مقامات در زادگاه خود فرانسه به صورت بالقوه بالا بردن امید کاذب.

“من فقط انجام وظیفه من و من خوشحال که در حال حاضر هشت یا نه کشور توصیه کلروکين درمان برای بیماران مبتلا به این کروناویروس جدید,” او گفت: AFP.

تشویق

آزمایش های بالینی متعددی نیز در جریان است که در آن مقامات اعلام کرده اند نتایج مثبت اما هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شده خود را داده است.

Karine لو Roch یک استاد زیست شناسی سلولی در دانشگاه کالیفرنیا به خبرگزاری فرانسه گفت او را تشویق اخیر در فرانسه و چین است.

“من می گویم وجود دارد این است که تعداد بسیار کمی از بیماران, اما اگر نتایج درست به نظر می رسد در واقع به کاهش ویروسی بارهای از بیماران آلوده,” او گفت:.

“این دلگرم کننده است اما ما برای اطمینان از نتایج دقیق و سپس تایید می کنند که با تعداد زیادی از بیماران است.”

دانشمندان درک این که چگونه این ترکیبات آلکالوئید کار در سطح سلولی برای مبارزه با انگل مالاریا — اما آن را هنوز رتبهدهی نشده است شناخته شده است که چگونه آنها در حال مبارزه با کروناویروس لو Roch اضافه شده است.

“این بسیار محتمل است که این ترکیب در حال تغییر اسیدیته سلول های آلوده به ویروس” او به خبرگزاری فرانسه گفت.

“و سپس آنزیم های مورد نیاز برای این ویروس به تکثیر نمی تواند کار به عنوان کارآمد به عنوان آنها را بدون مواد مخدر است.”

اما نه همه متقاعد شده است.

نوشتن در مجله ضد ویروسی تحقیقات دانشمندان فرانسوی Franck Touret و Xavierde د Lamballerie خواست احتیاط و اشاره کرد که کلروکين پیشنهاد شده بود چندین بار برای درمان حاد ویروسی بیماری در انسان و بدون موفقیت از جمله اچ آی وی است.

آنها اضافه شده است که پیدا کردن دوز مناسب بسیار مهم بود چرا که “کلروکين مسمومیت شده است همراه با اختلالات قلبی و عروقی است که می تواند تهدید کننده زندگی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>