ما فرستاده کره شمالی وارد جنوب پس از پیونگ یانگ را رد کرد مذاکرات

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

ما معاون وزیر خارجه کره شمالی فرستاده Stephen Biegun وارد بحث در جنوب روز سه شنبه, گزارش, گفت, ساعت پس از پیونگ یانگ دوباره انداخت آب سرد در سئول ایده دیگر آمریکا و کره شمالی نشست.

Biegun است به بحث در مورد “متفقین همکاری” در “نهایی به طور کامل تایید denuclearisation” از کره شمالی در میان دیگر مسائل خود را در طول جلسات با مقامات سئول و توکیو در این هفته با توجه به وزارت امور خارجه ایالات متحده.

عبارت است واشنگتن هدف خود را برای مذاکرات با پیونگ یانگ است اما شمال ساخته شده است که روشن شدن آن هیچ قصد از دست دادن زرادخانه خود را در حالی که آن را می بیند خود را به عنوان تهدید آمریکا به حمله.

Biegun هواپیما فرود در پایگاه هوایی اوسان در جنوب سئول رسانه های محلی گزارش.

ساعت قبل از ورود به ارشد کره شمالی وزارت خارجه آمریکا Kwon جونگ تفنگ منتشر شد بیانیه ای تکرار شمال به هیچ وجه قصد به نشستن با ما در حالی که اصرار سئول به توقف “مداخله”.

“این است که فقط برای آن زمان برای جلوگیری از دخالت دیگران در امور اما به نظر می رسد هیچ درمانی وجود دارد یا تجویزی برای آن بد عادت” Kwon در بیانیه ای گفت: های انجام شده توسط این مقام KCNA news agency.

“به صراحت صحبت یک بار دیگر ما به هیچ وجه قصد نشستن به صورت چهره به چهره با ایالات متحده است.”

مذاکرات بیش از پیونگ یانگ را به زرادخانه هسته ای باید متوقف شده است پس از یک هانوی اجلاس بین ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد سقوط در اوایل سال 2019 بیش از آنچه شمال خواهد بود مایل به رها کردن در ازای رفع تحریم ها.

کیم اعلام کرد در دسامبر به پایان moratoriums هسته ای و موشک بالستیک آزمایش و پیونگ یانگ بارها آن گفت: به هیچ وجه قصد ادامه مذاکرات مگر اینکه واشنگتن قطره آنچه آن را توصیف به عنوان “دشمن” سیاست به سمت شمال.

Biegun همچنین پیشنهاد کرد در ماه گذشته که جلسه دیگری بین تهمت و کیم بعید است اگر چه او برگزار شد از امید به پیشرفت در مذاکرات هسته ای.

حتی پس از شایعات اطراف آن امکان دیگر اجلاس swirled هفته گذشته پس از سابق امنیت ملی آمریکا و مشاور جان بولتون این گزارش گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است به دنبال یکی دیگر از ملاقات با کیم در ماه اکتبر, اگر آن را کمک خواهد کرد که انتخاب مجدد او شانس.

دولت کره جنوبی ماه Jae-در — که به مدت طولانی مورد حمایت و تعامل با شمال — نیز یکی دیگر از کیم-مغلوب ساختن پیشی جستن جلسه قبل از ما انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر گفت: جنوب را “تلاش” برای کمک به آن ترتیب.

اما در شمال Kwon توصیف ماه به عنوان یک “meddlesome” مرد گفت دولت او بود “هدایت عادت همیشه صحبت کردن در خود را به نفع”.

Kwon بیانیه آمد روز پس از کره شمالی برای اولین بار معاون وزیر امور خارجه چو پسر هوی گفت: برگ برنده دولت در نظر گرفته دیپلماسی با شمالی به عنوان “چیزی بیش از یک ابزار” برای مقابله با خود بحران سیاسی اضافه کرد شمال را احساس نمی کند “نیاز” به مذاکره با آمریکا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>