آمریکا کاهش محدودیت های صادرات در بدون سرنشین, هواپیماهای بدون سرنشین, New Delhi به نفع

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نظم در به روز رسانی محدودیت های صادرات در وسایل نقلیه هوایی بدون سرنشین (UAV) با جدید محدودیت سرعت 800 kmph خواهد شد نه تنها کمک به متحدان خود در شرق میانه رو فشار از هواپیماهای بدون سرنشین مسلح در لیبی تئاتر اما همچنین کمک هند به دست آوردن ثابت درنده-B مسلح و گلوبال هاوک نظارت هواپیماهای بدون سرنشین از آمریکا. هر دو بالای خط هواپیماهای بدون سرنشین باید سرعت کمتر از 800 kmph.

در بیانیه رسمی کاخ سفید گفت: “رئیس جمهور تصمیم گرفته است به استناد ملی ما اختیار برای درمان به دقت انتخاب زیر مجموعه ای از فن آوری موشک کنترل رژیم دسته من سیستم های هوایی بدون سرنشین (UAS) که نمی تواند سریعتر از 800 kmph به عنوان دسته دوم… این کار باعث افزایش امنیت ملی ما با بهبود قابلیت های همکاران و افزایش امنیت اقتصادی با باز کردن گسترش پهپاد بازار است.” این تغییر سیاست به این معنی است که این پهپادها تحت 800 kmph دیگر نمی خواهد در معرض “قوی فرض انکار” از MTCR”.

در حالی که ما دفاع پیمانکاران محدود شد موشک تکنولوژی کنترل رژیم (MTCR) UAS بند چینی تهیه شده اند بال Loong مسلح هواپیماهای بدون سرنشین به پاکستان و برای استفاده در یمن و لیبی جنگ داخلی. با توجه به گزارش های اطلاعاتی چین در حال حاضر عرضه چهار بال Loong مسلح هواپیماهای بدون سرنشین به پاکستان برای حفاظت از CPEC و بندر گوادر. هواپیماهای بدون سرنشین است که محدود سابقه حمل بیش از 1000 کیلوگرم بمب و یا هوا به سطح موشک. نه چین و نه پاکستان اعضای MTCR از این رو بدون محدودیت وجود دارد که در پکن به صادرات این سیستم به اسلام آباد است.

آن است که مقدمه ای از بال Loong به شبه قاره هند است که باعث شده است تا هند به relook کسب درنده-B هواپیماهای بدون سرنشین ثابت در افغانستان و عراق تئاتر برای ارتش هند. درنده-B مسلح نسخه از نگهبان هواپیماهای بدون سرنشین و بیست و دو که تایید شده اند برای فروش به هند مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. Predator B می تواند حمل چهار جهنم-آتش موشک و دو 500 پوندی هدایت لیزری بمب.

با افزایش سرعت MTCR قوانین برای UAS رئیس جمهور تهمت درهای باز برای هند برای به دست آوردن هواپیماهای بدون سرنشین مسلح به عنوان به خوبی به عنوان سیستم برای مقابله با آنها. این هواپیماهای بدون سرنشین مسلح نیز در دسترس خواهد بود به متحدین آمریکا مانند عربستان سعودی و امارات متحده عربی و مصر که به دست آورد چینی هواپیماهای بدون سرنشین مسلح.

به عنوان هزینه یک درنده-B هواپیماهای بدون سرنشین است که کمتر از یک هواپیماهای جنگنده نیروی هوایی هند ممکن است به کاهش آن حد سرنشین دار مبارزان برای ایجاد اسکادران از هواپیماهای بدون سرنشین مسلح در حال حاضر کابینه تحریم 42 اسکادران.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>