ارشد دیپلمات آلیس چاه ستایش هند روز جمعه برای رویکرد خود را در جلوگیری از حملات علیه بهداشت و درمان کارگران که در خط مقدم مبارزه با بیماری کروناویروس.

“با خوشحالی به دیدن #هند در نظر گرفتن مراحل اضافی برای محافظت از بهداشت و درمان کارگران در خط مقدم مبارزه با #COVID19. این قهرمانان در حال کار خستگی ناپذیر برای حفاظت از جوامع خود. AGW,” the Bureau of South and Central Asian Affairs (SCA) گفت: در یک صدای جیر جیر به نقل از چاه.

دنبال آخرین به روز رسانی در coronavirus اینجا

دولت روز چهارشنبه به تصویب یک فرمان به حملات بهداشت و درمان کارگران یک cognisable و غیر bailable جرم تسریع در بررسی زندانی کردن کسانی که محکوم به هفت سال و اعمال سختگیرانه مجازات در خرابکاری و صدمه به اموال. حرکت در آمد و در زمینه حمله به کارکنان بهداشتی و پزشکی انجمن (IMA) تماس بگیرید برای مشاهده روز سیاه از جمله در اعتراض به خشونت است.

همچنین بخوانید: هند سوابق 1,428 جدید Covid-19 موارد 57 مرگ و میر در 24 ساعت گذشته

نارندرا نخست وزیر تاکید کرد که می تواند وجود داشته باشد “نه سازش” بر سلامت کارکنان و ایمنی. “اپیدمی بیماری ها (اصلاحیه) فرمان 2020 آشکار تعهد ما برای محافظت از هر کارگران بهداشت و درمان است که شجاعانه مبارزه COVID-19 خط مقدم. آن را برای اطمینان از ایمنی حرفه ای ما,” او هنوز توییتی.

اینجا کلیک کنید برای تکمیل پوشش coronavirus

صفحه اصلی وزیر آمیت شاه و وزیر بهداشت Harsh Vardhan قبلا در روز داده می شود اطمینان از ایمنی به نمایندگان هندی انجمن پزشکی (IMA) پس از آن انجمن پزشکی به نام خود تظاهرات برنامه ریزی شده در روز چهارشنبه و پنج شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ru