ما تقبیح چین ادعا می کند به جنوب دریای چین به عنوان “کاملا غیر قانونی’

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را رد کرد چین گسترده ادعا می کند در دریای چین جنوبی, معکوس سیاست های قبلی و نه در نظر گرفتن طرف در اختلافات ارضی در منطقه و افزایش تنش ها در روابط با پکن در عین حال یکی دیگر از جبهه.

“ما در حال ساخت روشن: پکن ادعا می کند به منابع دریایی در سراسر بسیاری از دریای چین جنوبی به طور کامل غیر قانونی است مبارزات انتخاباتی خود را از قلدری به کنترل آنها” وزیر امور خارجه مایکل Pompeo در بیانیه ای گفت شنبه.

در گذشته ما به نام برای حفاظت از “آزادی انتخاب” در رقابت آبراه در حالی که توقف کوتاهی از در نظر گرفتن یک موقعیت خاص در ادعاهای ارضی.

تشدید آستین نهفته دریایی اختلاف می افزاید: درگیری بر سر مسائل از تجارت و تکنولوژی به امنیت سایبر و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای سرزنش چین برای این بیماری همه گیر کوروناویروس که شروع وجود دارد.

اخیرا ما تا به حال نگرانی چین از تصمیم به انجام تمرینات نظامی در این رقابت آبهای اطراف جزایر پاراسل در دریای چین جنوبی است. وزارت دفاع در هفته گذشته به نام اقدامات “غیر قانونی.”

در سال 2016 سازمان ملل متحد دادگاه طرفه با فیلیپین در آن استدلال که چین ادعای تاریخی حقوق به دریای چین جنوبی — به عنوان بخشی از آن به اصطلاح نه داش خط — don’t مطابق با کنوانسیون ملل متحد در مورد حقوق دریا. چین اظهارات مبتنی بر یک سال 1947 نقشه نشان دادن خط تیره و مبهم است که پوشش حدود 80 درصد از آبراه. ویتنام و فیلیپین و برونئی و مالزی و تایوان ادعا می کنند بخش هایی از همان دریایی منطقه است.

کشش از چین در شمال به اندونزی در جنوب دریای چین جنوبی شامل 1.4 میلیون مایل مربع (3.6 میلیون کیلومتر مربع).

پکن را رد کرده است ادعا می کند که آن را انجام می دهند هر چیزی خارج از عادی در دریای چین جنوبی است و به طور غیر مستقیم متهم کرد آمریکا از تلاش برای ایجاد اختلاف بین چین و کشورهای جنوب شرق آسیا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>