ما در دفاع از ممنوعیت ویزای دانشجویی به صورت آنلاین-تنها کلاس

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در دفاع از قوانین جدید محرومیت ویزا برای دانشجویان خارجی در نظر گرفتن تنها-کلاس های آنلاین آمریکا و کالج ها.

ما مهاجرت و گمرک ثبت مختصری شنبه در مخالفت با طرح دعوی در دادگاه توسط دانشگاه هاروارد و MIT در برابر سیاست های دولت نیاز به دانشجویان بین المللی به حداقل یک فرد در کلاس با وجود خطرات ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

کالج, پشتیبانی شده توسط ده ها تن از ایالات و شهرستانها و برخی از بزرگترین شرکت های فن آوری استدلال می کنند که سیاست نقض اداری روش عمل با شکست به اندازه کافی در نظر گرفتن راه خود را تصویب می تواند آسیب های دانش آموزان است.

دولت نوشت و در آن مختصر است که “اگر یخ تا به حال در نظر گرفته نشده مدارس نهفته تصمیم خود و یا تفاوت های گسترده در میان آنها در مورد برنامه ای برای بازگشایی در پاییز شاید این آژانس را به طور کامل لغو آن 9 مارس سال 2020 پخش پیام” است که دانش آموزان می تواند تمام کلاس های خود را آنلاین در طول بیماری همه گیر.

به جای یخ در حال حاضر نیاز به حداقل یک فرد در کلاس برای مدارس تحت یک مدل هیبرید اما اجازه بیشتر کلاس های آنلاین از آن به طور معمول.

تدابیر جدید اعلام شد دوشنبه گذشته و پس از دانشگاه هاروارد اعلام کرد که بازگشایی طرح شامل تقریبا به طور انحصاری کلاس های آنلاین.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>