وزیر دفاع آمریکا Esper وزیر دفاع Rajnath Singh هند covid-19 ini…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

وزیر دفاع آمریکا علامت Esper روز جمعه برگزار شد مکالمه تلفنی با وزیر دفاع Rajnath Singh و ستایش هند COVID-19 ابتکار برای کشورهای سارک پنتاگون گفت.

رهبران دو کشور در مورد COVID-19 همه گیر و تأکید تعهد خود را به ارتباط در طی این مدت به منظور حفظ شتاب در طرح های است که خود را تقویت جامع مشارکت جهانی پنتاگون گفت: در یک بازخوانی از تماس است.

“طی تماس رهبران دو کشور همچنین در مورد اولویت های دفاعی دو جانبه از جمله ادامه همکاری های منطقه ای و ابتکارات به منظور افزایش نظامی-به-نامزدی نظامی و دفاعی تجارت” آن را گفت.

Esper ابراز قدردانی خود را برای هند رهبری در هماهنگی COVID-19 مربوط به تلاش های امدادی در میان کشورهای آسیای جنوبی و انتقال او به قصد بازدید از هند در اولین فرصت پنتاگون گفت.

در پی coronavirus بحران Esper تا به حال به تعویق افتاد برنامه ریزی سفر به هند در این ماه. او شده است هنتای توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به مبارزه با کروناویروس که تا کنون آلوده بیش از 13000 آمریکایی ها ادعا 230 زندگی می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>