ما بحث بازگشایی مدرسه در میان Covid-19 همه گیر که هشدار می دهد ” نه بازگشت و نه به…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

تجدید حیات از coronavirus در ایالات متحده مشتعل بحث شدید روز شنبه در مورد اینکه آیا برای بازگشایی مدارس به عنوان جهانی بهداشت مقامات هشدار داد که این بیماری همه گیر را تشدید خواهد کرد مگر اینکه بیشتر کشورهای اتخاذ طرح های جامع برای مبارزه با آن است.

“اگر اصول نیست به دنبال تنها یک راه وجود دارد این بیماری همه گیر است که برای رفتن گفت:”مدیر سازمان بهداشت جهانی Tedros Adhanom Ghebreyesus. “این رفتن به بدتر و بدتر و بدتر است.”

بحث بر خطرات این ویروس به شمار می شود و بهترین روش برای مبارزه با آن بودند آنه در فلوریدا پس از آن شکسته رکورد در میان ایالات آمریکا برای بزرگترین واحد در روز افزایش, با بیش از 15000 به تازگی مورد تأیید.

مقامات و کارشناسان بهداشت و درمان در سخت ضربه میامی تحت فشار قرار دادند در برابر فشار هر دو از رژیم صهیونیستی. ران DeSantis رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را به دانش آموزان به کلاس های درس در ماه آینده.

“ما کاملا نمی تواند خطر سلامت کودکان خود را به خوبی بودن و ایمنی و یا هر یک از همکاران ما گفت:” کارلا هرناندز-تشک رئیس جمهور ایالات معلمان Dade اتحادیه و یک معلم مدرسه خودش. “احتمالا ما در حال رفتن به مجبور به رفتن به خاموش کردن حالت. من نمی می توانید ببینید مدارس بازگشایی جز با 100% مدل مجازی.”

پدر و مادر باید تا روز چهارشنبه به اطلاع Miami-Dade منطقه مدرسه خود را به تصمیم گیری که آیا آنها ارسال خواهد شد کودکان خود را به مدرسه این سقوط و یا آنها را مطالعه آنلاین از صفحه اصلی.

“کودکان می توانند این ویروس در بدن آنها و آلوده درست مثل هر کس دیگری گفت:” دانشگاه بین المللی فلوریدا اپیدمیولوژی دکتر Aileen مارتی است که مشاوره میامی مدرسه منطقه در آن بازگشایی برنامه.

DeSantis گفته است که کودکان ثابت نشده به بردار برای این بیماری است و اگر خرده فروشان مانند خارج می شد با خیال راحت پس از آن مدارس باید قادر به به عنوان به خوبی. اما او این بحث را با یک نکته قابل توجه و گفت: هر شهرستان باید تصمیم خود را در بازگشایی در مشورت با مقامات بهداشت محلی.

اینجا کلیک کنید برای تکمیل پوشش coronavirus

که مقامات هشدار داد که تصمیم گیری در بازگشایی مدارس باید بدون ملاحظات سیاسی به عنوان بخشی از یک استراتژی جامع برای مبارزه با Covid-19.

“ما نمی توانیم مدارس نوبت به یکی دیگر سیاسی فوتبال در این بازی است. این منصفانه نیست در فرزندان ما” دکتر مایکل رایان سازمان شرایط اضطراری رئیس روز دوشنبه گفت:.

بحث این است که به سختی محدود به فلوریدا.

در دیترویت که در آن تابستان در کلاس های مدرسه برای صدها نفر از دانش آموزان افتتاح شد دوشنبه معترضان مسدود شدن یک اتوبوس مدرسه در حیاط با شاخه های درخت.

“وقتی که من تعداد بازدید مدارس امروز صبح من می دانستم که ما در حال انجام کار درست برای کودکان” در مدارس سرپرست نیکولای ویتی گفت: در یک پست در توییتر.

همچنین به عنوان خوانده شده| Covid-19: آنچه شما باید بدانید امروز

“COVID است و نه دور. بسیاری از فرزندان ما باید چهره به چهره و مستقیم نامزدی,” او گفت:.

اما وکیل Shanta راننده گفت که او برنامه ریزی شده به فایل طرح دعوی در دادگاه برای توقف فرد در آموزش.

“من قصد ندارم به عقب تا زمانی که این بیماری همه گیر را شکست داد. است وجود دارد یک راه امن برای بازگشت به مدرسه در حالی که این ویروس در حال گسترش است uncontained” گفت: معلم بنیامین سلطنتی.

مقامات در کالیفرنیا دو تا از بزرگترین مدارس لس آنجلس و سن دیگو روز دوشنبه اعلام کرد که دانش آموزان را به چوب آموزش آنلاین از خانه هنگامی که مدرسه رزومه ماه آینده به جای بازگشت به کلاس های درس.

مناطق ذکر شده تحقیق در مورد ایمنی مدرسه تجربه از سراسر جهان همراه با دولت های محلی و سلامت راهنمایی.

“یک واقعیت روشن است: آن دسته از کشورهایی که توانسته اند با خیال راحت به بازگشایی مدارس انجام می شود بنابراین با کاهش میزان عفونت و بر روی تقاضا تست در دسترس است. کالیفرنیا است نه” مناطق گفت: در یک بیانیه مشترک. لس آنجلس دومین مدرسه منطقه در ایالات متحده در حدود 730,000 دانش آموزان و سن دیگو در خدمت مورد 135,000 دانش آموزان است.

مدت کوتاهی پس از این ولسوالی ساخته شده خود را اعلام کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گسترش بسته شدن میله و داخل سالن ناهار خوری در سطح ایالت و دستور ورزشگاه کلیساها و سالن های بسته و در اکثر نقاط.

در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: مدارس اجازه خواهد داشت برای بازگشایی, در بخش هایی از دولت که در آن عفونت نرخ متوسط 5% یا کمتر به مدت دو هفته. دانش آموزان و معلمان خواهد بود غربالگری بیماری باید پوشیدن ماسک صورت و نگه داشتن 6 پا از هم جدا زمانی که ممکن است.

“عقل سلیم و هوش هنوز هم می توانید تعیین چه کار می کنیم و حتی در این محیط” کومو گفت. “ما قصد داریم به استفاده از کودکان به عنوان خوکچه هندی.”

در کارولینای شمالی که گزارش آن بالاترین روز به روز بر تعداد موارد بستری شدن در بیمارستان دولتی روی کوپر خواسته است تا مدارس به تهیه سه دوباره باز کردن برنامه های که شامل گزینه های برای فرد و به طور کامل از راه دور یادگیری است. تصمیم خود را انتظار می رود که اواخر این هفته.

اما معلم بکی Maxam که شوهر بالا در نظر گرفته است-خطر ابتلا به این ویروس به دلیل ژنتیکی بیماری قلبی گفت که او قصد ندارد به بازگشت اگر او شارلوت مدرسه بازگشایی.

“من قصد ندارم به عقب اگر ما در حال باز کردن. من نمی توانم ریسک خانواده من” Maxam گفت. “من فکر می کنم ما باید مجازی تا زمانی که ما پیدا کردن یک واکسن یا موارد بسیار پایین رفتن بیش از آنچه آنها هستند.”

بحث بیش از آنچه که در مورد مدارس آمد و به عنوان یک جفت از کارشناسان که در چین برای یک ماموریت برای ردیابی منشاء این بیماری همه گیر. این ویروس برای اولین بار در شناسایی مرکزی چین در شهر ووهان در اواخر سال گذشته. پکن شده بود و تمایلی به اجازه می دهد یک پروب کوتاه آمد اما پس از نمرات از کشورها خواسته است که برای انجام یک تحقیق کامل.

چین معتقد است که این ویروس ممکن است سرچشمه گرفته و در خارج از چین و عصبانیت اتهامات را رد کرده است که آن را پوشش داده تا مقیاس از شیوع بیماری به عنوان عفونت برای اولین بار شروع به پخش شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به شدت مورد انتقاد قرار داد که بیش از آن پاسخ به کروناویروس همه گیر و متهم آن را از رکوع به نفوذ چینی. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به طور رسمی به اطلاع سازمان ملل متحد هفته گذشته از خروج خود از که اگر چه خروج نمی خواهد اثر را تا ژوئیه 6 2021.

همچنین روز دوشنبه سازمان ملل متحد هشدار داد که این بیماری همه گیر می تواند باعث 130 میلیون نفر در سراسر جهان گرسنه این سال است.

مقامات سازمان ملل متحد تخمین می زنند حدود 690 میلیون نفر در سال 2019 که رفت و گرسنه در سراسر جهان با اکثریت در آسیا و آفریقا است.

“در حالی که آن را بیش از حد به زودی به بررسی کامل تاثیر مستندات و دیگر مهار اقدامات” آژانس گفت که حداقل یکی دیگر از 83 میلیون خواهد گرسنه به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر.

که Tedros گفت اشاره کرد که روز شنبه اخیر افزایش موارد آمده بود در آمریکا. ایالات متحده و برزیل به تنهایی حساب برای بیش از یک سوم از تمام جهانی مرگ و میر ناشی از این بیماری است.

در ژاپن بیش از 30 تفنگداران دریایی آزمایش مثبت در Futenma هوایی ایالات متحده ایستگاه در اوکیناوا که در آن عفونت در میان آمریکایی اعضای خدمات به سرعت افزایش یافته است و به بیش از 90 از هفته گذشته. اوکیناوا به بیش از نیمی از حدود 50000 سربازان آمریکایی مستقر در ژاپن است.

در دیگر نقاط جهان تعداد عفونت های رو به افزایش بوده است به طور چشمگیری در هند و آفریقای جنوبی و برزیل که ویروس-انکار رئیس جمهور دارای آزمایش مثبت است.

هند که بیشترین تایید ویروس موارد پس از ایالات متحده و برزیل روز دوشنبه گزارش داد که یک رکورد روزانه افزایش 28,701 مورد جدید گزارش شده در 24 ساعت گذشته. مقامات در شهرهای مختلف در حال برقراری دقیق مستندات پس از تلاش برای نرم کردن چیزهایی برای احیای اقتصاد بیمار.

در آفریقای جنوبی که حساب برای بیش از 40 ٪ از تمام گزارش coronavirus موارد در آفریقا و رئیس جمهور سیریل Ramaphosa reimposed ممنوعیت فروش الکل و یک شب مقررات منع رفت و آمد به کاهش تعداد افرادی که نیاز به درمان اورژانس بنابراین بیمارستان ها باید بیشتر تخت به درمان Covid-19 بيمار.

“هیچ راهی وجود دارد که ما می توانیم جلوگیری از coronavirus طوفان. اما ما می توانیم محدود کردن آسیب است که می تواند به زندگی ما” Ramaphosa گفت: در نامه ای به ملت دوشنبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>