ما مرگ و میر بالا 1,000 به 2.2 تریلیون دلار در coronavirus کمک های تایید شده

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

ما مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس را در صدر 1,000 در یکی دیگر از گریم نقطه عطف برای شیوع جهانی که در حال شکل گرفتن زندگی و wreaking ویران در اقتصاد و ایجاد روال عادی زندگی.

در به رسمیت شناختن مقیاس تهدید آمریکا اواخر روز چهارشنبه گذشت بی نظیر 2.2 تریلیون دلار بسته نجات اقتصادی فرمان کمک به کسب و کار کارگران و سیستم مراقبت های بهداشتی.

به اتفاق آراء آمد با وجود سوء ظن در هر دو طرف در مورد این که آیا آن را بیش از حد می رود یا نه به اندازه کافی دور و دربسته روز از مذاکرات دشوار به واشنگتن در مواجهه با یک چالش ملی بر خلاف آن تا به حال مواجه شده است. به 880-صفحه اندازه گیری بزرگترین اقتصادی امداد لایحه در تاریخ ایالات متحده است.

در سراسر جهان مرگ و میر صعود گذشته 21,000 با توجه به تعداد در حال اجرا نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز. تعداد مرده در آمریکا افزایش یافت و به 1,041 که از اواخر روز چهارشنبه با نزدیک به 70,000 عفونت.

اسپانیا و مرگ و میر افزایش یافته است گذشته 3,400 گرفتی که از چین که در آن ویروس برای اولین بار شناسایی شده در ماه دسامبر پس از یک روز سنبله از 700 مرگ و میر. اسپانیا تعداد در حال حاضر رتبه دوم است که از ایتالیا با بیش از 7500 مرگ و میر. لیدیا Perera یک پرستار در مادرید 1,000-تخت بیمارستان de la Paz گفت: بیشتر کارگران به شدت مورد نیاز است. “ما در حال سقوط” Perera گفت.

اسپانیایی پارلمان اجازه می دهد تا دولت گسترش سخت stay-at-home قوانین و کسب و کار بسته شدن تا آوریل 11.

از جمله اقدامات در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای رایج در ایالات متحده, که در آن نیویورک فعلی کانون داخلی شیوع حسابداری برای بیش از 30 ، 000 موارد و نزدیک به 300 مرگ و میر بسیاری از آنها در شهر نیویورک است.

مقامات بهداشت عمومی در شهرستان شکار تخت و تجهیزات پزشکی و قرار دادن یک تماس برای اطلاعات بیشتر پزشکان و پرستاران از ترس این تعداد بیمار منفجر خواهد شد در چند هفته قریب به اتفاق بیمارستان ها به عنوان اتفاق افتاده است در ایتالیا و اسپانیا.

یک سردخانه موقت تعیین شد خارج Bellevue بیمارستان این شهر پلیس صفوف خود را رو به کاهش عنوان مطلب سقوط بیمار شد گفت: گشت های نزدیک به خیابان های خالی برای به اجرا درآوردن اجتماعی فاصله.

در واشنگتن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به نام برای آمریکایی ها به خود اختصاص داده و به مدت 15 روز به اجتماعی دورى از جمله ماندن خانه از محل کار و بسته شدن کافه ها و رستوران ها برای کمک به سعی کنید به غرفه گسترش این بیماری است.

در عین حال او نیز بیدارم که “کشور ما ساخته نشده بود تعطیل شود” و قول داد که اجازه نمی دهد “درمان بدتر از مشکل” — ظاهرا نگران آن است که شیوع آن اثرات مخربی بر بازارهای مالی و اشتغال خواهد آسیب برساند و شانس خود را برای انتخاب مجدد بعد از این سال.

“این LameStream رسانه ای است که نیروی غالب در تلاش برای بدست آوردن من به نگه داشتن کشور ما بسته به عنوان طولانی به عنوان امکان پذیر است به این امید که آن را مضر به انتخابات موفقیت” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی چهارشنبه.

دموکرات ها می گویند که تهمت بود اولویت اقتصاد بر سلامت و ایمنی از آمریکایی ها است.

“من می خواهم به می گویند بیایید به عقب بر گردیم به کار بعدی جمعه گفت:” جو بایدن پیشتاز برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری. “که می شود فوق العاده است. اما آن را نمی توان خودسرانه است.”

بایدن گفت: کنگره بسته کمک پرداختن به شیوع “می رود راه طولانی” اما “نظارت دقیق” مورد نیاز است.

“ما در حال رفتن به نیاز به مطمئن شوید که پول می شود به سرعت به مردم جیب و برای نگه داشتن یک ساعت مچی نزدیک در چگونه شرکت ها با استفاده از وجوه مالیات دهندگان است که آنها را به مطمئن شوید که آن را می رود برای کمک به کارگران نه غنی مدیران یا سهامداران” معاون سابق رئیس جمهور گفت:.

رییس جمهوری برزیل Jair Bolsonaro نیز به نام به بازگشایی مدارس و کسب و کار خود را رد استدلال که “درمان” گسترده آتن شامل گسترش coronavirus بدتر از بیماری است.

Bolsonaro معتقد است که سرکوب در حال حاضر به دستور بسیاری از فرمانداران را عمیقا زخم تحت محاصره اقتصاد و جرقه ناآرامی های اجتماعی است. در سراسر کشور آدرس تلویزیونی سه شنبه شب وی فرمانداران را محدود انزوا تنها به بالا خطر ابتلا به مردم و بالا کشیدن سخت anti-virus اقدامات آنها تحمیل کرده اند در مناطق خود.

این کشور فرمانداران اعتراض روز دوشنبه در دستورالعمل اجرای کانتر برای کارشناسان بهداشت توصیه و خطر اندازد آمریکای لاتین بزرگترین جمعیت. آنها گفتند که در ادامه با آنها اقدامات سختگیرانه در محل. شورش حتی شامل متحدان سنتی از برزیل راست رئیس جمهور.

در همین حال فرماندار دولت مرکزی مکزیک گفت: فقیر هستند “ایمنی” به coronavirus همه گیر و حتی به عنوان دولت فدرال به حالت تعلیق در تمام غیر ضروری فعالیت های دولت در تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس.

پوئبلا رژیم صهیونیستی است. میگوئل Barbosa نظر پنج شنبه بود و ظاهرا تا حدودی در پاسخ به آمار نشان می دهد که ثروتمند که سفر خیلی بیشتر ساخته شده تا درصد قابل توجهی از مکزیکی ها آلوده به, تاریخ, از جمله برخی از تجار و بازرگانان برجسته. این کشور دیده می شود شش و میر تا کنون.

“اکثریت مردم ثروتمند. اگر شما در حال غنی شما در معرض خطر هستند. اگر شما فقیر هستند نه” باربوسا گفت. “ما مردم فقیر ما مصون هستند.”

باربوسا همچنین به نظر می رسد بازی در یک کلیشه برگزار می شود توسط برخی از مکزیکی ها که فقیر استانداردهای بهداشت ممکن است در تقویت سیستم ایمنی بدن خود را در معرض آنها را به باکتری ها و یا اشکالات دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>