ما می تواند به صورت 200,000 coronavirus مرگ و میر میلیون ها نفر از موارد Fauci هشدار

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

ما مرگ و میر ناشی از کوروناویروس می تواند به 200,000 با میلیون ها نفر از موارد دولت را بالا بیماری های عفونی متخصص هشدار داد در روز یکشنبه به نیویورک و نیواورلئان و دیگر شهرستانها عمده التماس برای بیشتر لوازم پزشکی.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی تخمین زده می شود در مصاحبه با سی ان ان که همه گیر می تواند بين 100000 و 200000 مرگ و میر در ایالات متحده است.

از سال 2010 آنفولانزا را کشته است بین 12,000 61,000 آمریکایی ها در سال, با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری. این 1918-19 آنفولانزای همه گیر کشته 675,000 در ایالات متحده با توجه به CDC https://www.cdc.gov/flu/pandemic-resources/1918-commemoration/pandemic-preparedness.htm.

ما coronavirus مرگ و میر در صدر 2,300 روز یکشنبه پس از مرگ در روز شنبه بیش از دو برابر از سطح دو روز قبل. ایالات متحده در حال حاضر ثبت بیش از 130,000 موارد COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس بیشتر از هر کشور در جهان است.

Jason قهوه ای که گذاشته شد از کار خود را در رسانه های دیجیتال با توجه به همه گیر گفت: Fauci برآورد ترسناک بود.

“من احساس می کنم مانند آن را فقط در حال رشد, رشد, رشد گفت:” قهوه ای که 27 و زندگی در لس آنجلس یکی از این فاصله از وقوع. “وجود دارد هیچ واکسن. به نظر می رسد مانند بسیاری از مردم نمی آن را به طور جدی در ایالات متحده پس از آن باعث می شود من معتقدم که این امر تبدیل به شدید تر و شدید.”

اریکا آندراده, یک معلم که در ترومبول کانکتیکات گفت: او در حال حاضر در انتظار گسترده مرگ و میر ناشی از این ویروس قبل از Fauci برآورد در روز یکشنبه.

“من تعجب نیست که او گفت: شماره های آینده شد. آنها پایین تر از آنچه که من در واقع انتظار می رود” گفت: Andrade, 49. “من نگران هستم برای مادرم. من نگران هستم برای مردم را دوست دارم.”

ایالت نیویورک گزارش داد نزدیک به 60,000 موارد و در مجموع 965 مرگ و میر در یکشنبه تا 237 در 24 ساعت گذشته با یک نفر در حال مرگ در وزارت امور خارجه هر شش دقیقه. تعداد بیماران بستری کاهش دو برابر هر شش روز به جای هر چهار فرماندار اندرو کومو گفت.

یک نقطه روشن در روز یکشنبه شد فلوریدا گزارش حدود 200 بیشتر اما موارد جدید مرگ و میر با عوارض آن ماندن در 56.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به صحبت در مورد بازگشایی این کشور در عید پاک یکشنبه, مارس 12 با وجود بسیاری از ایالات آمریکا مانند نیویورک سفارش ساکنان خانه بمانند گذشته که تاریخ. در روز شنبه او به نظر می رسید به بازی کردن آن انتظارات گفت: تنها “خواهیم دید چه اتفاقی می افتد.”

آزمون برای پیگیری بیماری پیشرفت نیز باقی می ماند و در تامین کوتاه مدت با وجود تکرار کاخ سفید وعده داده است که آنها می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است با توجه به برگزاری یک کنفرانس خبری در 5 p. m. ET (2100 به وقت تهران).

یک کمبود

فرماندار میشیگان گرچن Whitmer که دولت تبدیل شده است یکی از سریع ترین رشد مناطق برای این ویروس به ویژه در شهرستان است که شامل دیترویت به نام گسترش سریع “روده غم انگیز.”

“ما پرستاران با پوشیدن همان ماسک از آغاز تغییر خود را تا پایان ماسک که قرار است برای یک بیمار در یک نقطه در تغییر است. ما نیاز به برخی از کمک و ما در حال رفتن به نیاز هزاران نفر از طرفداران” Whitmer سی ان ان گفت.

شهر نیویورک خواهد شد نیاز به صدها نفر بیشتر هواکش در چند روز و بیشتر ماسک, لباس و دیگر لوازم آوریل 5, شهردار, بیل د Blasio سی ان ان گفت در روز یکشنبه.

New Orleans را اجرا خواهد کرد از فن های اطراف آوریل 4 و مقامات در, لوئیزیانا, هنوز هم نمی دانم که آیا آنها را دریافت خواهد کرد هر فن از ملی ذخایر فرماندار گفت.

لوئیزیانا در تلاش است به منظور 12,000 هواکش از تجاری فروشندگان و دریافت 192 فرماندار جان ادم ادواردز گفت: CBS’ “چهره ملت است.”

“ما هنوز رتبهدهی نشده است تایید شده برای فن های ملی ذخایر. من همچنان به فشار است که مورد و من امیدوارم که ما قطع خواهد شد در یک تکه از چیزی که آنها را ترک کرده اند” ادواردز گفت. “این یکی از چیزهایی است که واقعا من را نگه می دارد تا در شب.”

پزشکان نیز به خصوص در مورد کمبود هواکش تنفس ماشین آلات مورد نیاز توسط بسیاری از کسانی که مبتلا به ذات الریه-مانند بیماری تنفسی.

دکتر سعودی Mollette یک طب اورژانس پزشک در بروکدل و سنت برنابا بیمارستان در برانکس آغاز شده است دعا در طول تاکسی سوار شدن به کار در صبح و قبل از او وارد آنچه او را توصیف به عنوان “پزشکی warzone.” در پایان شیفت او که اغلب اجرا می شود بسیار طولانی تر از برنامه ریزی شده 12 ساعت او گاهی اوقات نمی تواند مانع اشک.

“ما در حال تلاش برای نگه داشتن سر ما بالای آب بدون غرق شدن” Mollette گفت. “ما می ترسند. ما در حال تلاش برای مبارزه با هر کس دیگری است اما ما نیز مبارزه برای زندگی ما نیز هست.”

(گزارش شده توسط سارا N. لینچ Doina Chiacu و کریس ساندرز در واشنگتن کارن Freifeld در نیویورک تام Polansek در شیکاگو و دن Trotta; نوشتن توسط لیزا Shumaker; ویرایش توسط Daniel والیس)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>