توسط: اکسپرس سرویس خبری | Nagpur | منتشر شده در تاریخ: 6 فوریه سال 2020 6:21:24 pm

Nagpur Municipal Corporation, NMC funds for RSS, NMC funds for Smruti Mandir, NMC funds for Smruti Mandir beautification, India news, National news, latest news RSS کارگران در Reshimbagh زمین در مقابل Smruti Mandir . (Express Photo/فایل)

ما سرکنسول David J Ranz شنبه پرداخت می شود اهدای گل و ادای احترام به RSS بنیانگذار K B Hedgewar در سازمان Smruti Mandir در ناگپور.

یک ایمیل در بیانیه ای به بیان کنسولگری آمریکا سخنگوی نیک نواک گفت: “در مقدماتی خود را مراجعه به Nagpur سرکنسول David J. Ranz در چندین درگیری از جمله پرداخت ادای احترام به دکتر Ambedkar در Deekshabhoomi یک روال حسن نیت ارائه میدهد تماس با RSS ناگپور جمهور Rajesha لویه و بحث با اسقف اعظم الیاس Gonsalves آزادی مذهبی و همزیستی.”

لویه جرگه گفت: “Ranz اولین بازدید از صفحه اصلی آر اس اس بنیانگذار K B Hedgewar و بعد از آن آمد به Smruti Mandir و پرداخت اهدای گل و ادای احترام در Hedgewar یادبود. سفر خود به طول انجامید بیش از دو ساعت بین ساعت 10 صبح و ساعت 12.15 و او به همراه معاون کنسول رابرت پالسون.”

لویه جرگه افزود: “Ranz بود کنجکاو به دانستن در مورد راه RSS Seva پروژه های انجام شده و چگونه از RSS می کند و شخصیت سازی از آن کادرهای.”

پس از بی جی پی به رهبری دولت به قدرت رسید و در مرکز چندین دیپلمات بازدید RSS محل در ناگپور. در ماه جولای سال گذشته سفیر هند کیف پول J ویلانوا بازدید کرده اند RSS ستاد در چهارمحال منطقه و ملاقات RSS رئیس موهان Bhagwat.

در سال گذشته سنگاپور سرکنسول Kavin Chay بود نیز بازدید RSS Smruti Mandir. در سال 2015 یک هیئت از اتحادیه اروپا هم آمده بودند برای دیدن RSS تاسیسات در اینجا. جدا از دیپلمات بسیاری از صنعتگران از جمله Ratan Tata, Rahul Bajaj, Azim Premji و Anand Mahindra هم باید بازدید آر اس اس در زمان های اخیر.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im