آمریکا مقامات بهداشت در روز شنبه را تایید کرد یک هشتم مورد سرعت پخش كردن, جدید کروناویروس در ایالات متحده و پنتاگون گفت: این امر تامین مسکن برای مردم از ورود از خارج از کشور که ممکن است نیاز به قرنطینه شود.

آخرین متحده بیمار است که در ماساچوست به تازگی از استان هوبئی مرکزی در چین, کانون شیوع سخنگوی مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه. این فرد شناسایی شد و هیچ جزئیات دیگری ارائه شد.

آنفولانزا مانند coronavirus که اعتقاد بر این است که منشأ در بازار است که معامله به طور غیرقانونی در حیات وحش در هوبئی استانی سرمایه ووهان تا کنون منجر به 304 مرگ و میر در چین, دولت, پخش دوربین مدار بسته گفت: اوایل روز یکشنبه در چین است. موارد تایید شده از این ویروس گزارش شده در 27 کشور دیگر با توجه به CDC.

اما یکی از بیماران در ایالات متحده بر این باور بود که قرارداد این بیماری در حالی که آنها در حال سفر بودند در ووهان منطقه است. مقامات ایالات متحده این هفته گزارش داد اولین انسان به انسان انتقال این بیماری در ایالات متحده آمریکا در ایلینوی.

نگرانی در مورد ویروس موجب تهمت به دولت اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی و نوار ورود به ایالات متحده برای اتباع خارجی که به تازگی به چین سفر.

علاوه بر این شهروندان آمریکایی که سفر کرده اند در دو هفته گذشته به هوبئی خواهد بود موضوع را به قرنطینه اجباری از 14 روز اعتقاد بر این بود که دوره کمون ویروس, مقامات گفت.

آمریکایی که برای بازدید از دیگر بخش هایی از سرزمین اصلی چین را تحت ویژه سلامت غربالگری پس از بازگشت خود پس از 14 روز از “نظارت خود قرنطینه” تحت محدودیت های موقت.

در بیانیه ای در روز شنبه و رفاه اجتماعی گفت: وزیر دفاع علامت Esper تایید یک درخواست برای کمک از وزارت بهداشت و خدمات انسانی برای مسکن پشتیبانی از 1000 نفر که ممکن است به قرنطینه در هنگام ورود از خارج از کشور.

مقامات بهداشت خواسته بود وزارت دفاع به ارائه امکانات متعدد قادر به مسکن حداقل 250 نفر در اتاق های فردی از طریق Feb. 29.

پنتاگون گفت: چهار تاسیسات نظامی انتخاب شده اند: دو در کالیفرنیا یکی در کلرادو و تگزاس. آن گفت: وزارت دفاع پرسنل خواهد تنها به ارائه مسکن حمایتی و HHS خواهد بود مسئول برای همه و مراقبت های حمل و نقل.

“DOD پرسنل را نمی خواهد به طور مستقیم در تماس با آسمان و آسمان نمی خواهد که دسترسی به هر مکان پایه دیگر خود اختصاص داده مسکن” پنتاگون گفت.

قرنطینه روش

اولین قرنطينه از شهروندان ایالات متحده به طور بالقوه در معرض coronavirus در چین آغاز شد ساعت قبل از کاخ سفید اعلام روز جمعه.

نزدیک به 200 تخلیه آمریکایی ها در اوایل این هفته از ووهان و به طور داوطلبانه محدود به کالیفرنیا پایگاه هوایی نظامی برای 72 ساعت از نمایش درمانی قرار گرفتند تحت اجباری 14-روز قرنطینه در روز جمعه.

شنبه بعد از ظهر هیچ یک از کسانی که قرنطینه نشان داد هیچ نشانه ای از داشتن این ویروس گفت: خوزه Arballo یک سخنگوی عمومی وزارت بهداشت و درمان در شهرستان ریورساید که در آن پایگاه هوایی واقع شده است. او گفت: نتایج آزمون شد و هنوز در انتظار.

به منظور حفظ آمریکایی بر پایه مشخص شده CDC اولین اجباری قرنطینه برای چند دهه.

“پس از این نبوده است انجام می شود در 51 سال وجود دارد کاملا تقلا به کار را از طریق تمام مراحل” وزارت امنیت داخلی (DHS) گفت:, و اضافه کرد که آخرین اجباری قرنطینه دستور داده شد به مبارزه با آبله.

این مقام که نخواست نامش فاش شود چرا که آنها مجاز به صحبت علنی درباره این موضوع گفت: DHS پرسنل را بیش از در حال اجرا پزشکی نمایش در فرودگاه این آخر هفته رایگان خود را CDC همتایان برای کارهای دیگر.

دولت و مقامات محلی خواهد شد و به احتمال زیاد بازی در یک نقش با اجباری قرنطينه رسمی گفت که می تواند به معنای “بسیاری از واريانس در سراسر کشور برای, چگونه آن را اجرا می شود.”

یک DHS را تکذیب کرد سخنگوی وزارت تکاپوی بود و گفت: آن کار کرده است در این طرح از تابستان گذشته هنگامی که آن را شروع پیمانکاری پزشکی حرفه ای و آماده قرنطینه و بهداشت غربالگری قصد دارد در مورد آن تا به حال به سطح شیب دار بالا برای شیوع بیماری ابولا.

“ما قادر به سرعت خیاط کسانی که برنامه ها و قراردادها به کروناویروس گفت:” سخنگوی هدر سویفت.

سریع گفت: دولت و مقامات محلی همیشه درگیر در بهداشت عمومی و واکنش اضطراری, اما که وجود دارد این است که یک استاندارد است. “همه مسافران که دریافت علائم مثبت غربالگری قرار داده خواهد شد در قرنطینه. کسانی که نشان می دهد هیچ نشانه ای ارسال خواهد شد در خانه خود-قرنطینه” او گفت:.

نزدیک به 12000 نفر آلوده شده اند در سطح جهانی توسط این ویروس با توجه به این که با همه اما فقط بیش از 130 از این موارد رخ داده در چین است.

آمریکا مقامات بهداشتی باید گفت که خطرات به ایالات متحده پایین باقی می ماند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de