ما محکوم چین اخراج از وال استریت ژورنال خبرنگاران بیش از بحث برانگیز…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo انتقاد چین حرکت به لغو مطبوعات اعتبار سه وال استریت ژورنال خبرنگاران بیش از یک جنجال برانگیز تیتر یک تصمیم گیری است که می آید به عنوان پکن همچنان برای ضربه زدن به کشورهایی که گسل آن اداره مرگبار شیوع کروناویروس.

“ایالات متحده را محکوم چین اخراج سه وال استریت ژورنال خارجی خبرنگاران” Pompeo گفت: در بیانیه ای که اواخر روز چهارشنبه.

“مادر مسئول کشورها درک کنند که مطبوعات آزاد و گزارش حقایق و بیان نظرات,” او گفت:. “پاسخ درست است که در حال حاضر مقابله با استدلال نه محدود کردن بیان. ایالات متحده امیدوار است که مردم چین را به لذت بردن از دسترسی یکسان به اطلاعات دقیق و آزادی بیان است که آمریکایی ها لذت ببرید.”

چین ساخته نادر حرکت از مجازات های متعدد روزنامه نگاران در یک سازمان خبری پس از آن گفت: این مجله حاضر به عذر خواهی برای یک “تبعیض نژادی” op-ed, سخنگوی وزارت امور خارجه Geng Shuang گفت. روزنامه نگاران خارجی نیاز به فشار عبور صادر شده توسط وزارت امور خارجه به واجد شرایط برای ویزای گزارش در کشور است.

چین ملامت به این روزنامه آمریکایی می آید پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: این هفته که چینی دولت, اخبار رسانه های عامل در ایالات متحده-از جمله رسمی شین هوا اخبار آژانس — باید درمان شود مانند “ماموریت خارجی” به عنوان یک نتیجه از رئیس جمهور چین را کنترل رسانه ها. آن را نیز به عنوان پکن در ادامه به محکوم انتقاد بیش از دست زدن به آن از شیوع و به نام کشور برای پایان دادن به ممنوعیت پرواز و خشن, سفر اعمال محدودیت بر شهروندان چینی.

‘کم جدید’

وال استریت ژورنال گزارش داد که سه نفر معاون رئیس دفتر جاش چانه و خبرنگاران Chao Deng و فیلیپ ون. چانه و دنگ هر دو از اتباع ایالات متحده در حالی که ون یک شهروند استرالیایی.

“این نشانه کم جدید در روابط بین چین و مطبوعات خارجی و می گوید زیادی در مورد پکن را گسترده تر نفرت و بیزاری به غرب گفت:” ریچارد مک گرگور سابق بار مالی اداره کل در پکن که در حال حاضر یک عضو ارشد در موسسه Lowy. “پکن به دنبال ضربه زدن به منتقدان آن است. یک بار آن را بدست coronavirus بحران انتظار برای دیدن بیشتر از جمله اقدامات است.”

در حالی که چین کاهش یافته است به تصویب مطبوعات اعتبار برای روزنامه نگاران خارجی قبل از آن نادر است برای مقامات به مجازات سه خبرنگاران در یک بار از همان اخبار سازمان. همچنین این مجموعه یک نگرانی سابقه برای رسانه های خبری با کارکنان در چین به عنوان مقاله های نوشته شده توسط نویسنده مستقر در آمریکا نوشت که نظرات است که به طور کلی حذف شده از اخبار جمع آوری عملیات.

اقتصاد چین سويه تحت ویروس به عنوان پکن مراحل در

فوریه. 3 مقاله شرح داده شده چین به عنوان “مرد بیمار “آسیا” یک عبارت اغلب در قرن 19 قدرتهای اروپایی برای توصیف تضعیف دولت از امپراتوری چینگ که پس از آن حکومت چین است. یک نماینده برای وال استریت ژورنال در پکن نمی بلافاصله در پاسخ به یک ایمیل درخواست دهید.

Op-ed فرار به چین شروع مبارزه مرگبار coronavirus که در حال حاضر ادعا کرد که زندگی بیش از 2000 نفر تحویل داده شده و یک شکست به جهان دومین اقتصاد است. دولت توصیف کرده است این ویروس به عنوان یک تهدید به “ثبات اجتماعی” در چین و تشدید محدودیت های آنلاین بیان.

“ویراستاران با استفاده از چنین نژادی تبعیض آمیز عنوان تحریک خشم و ترس در میان مردم و جامعه بین المللی” Geng به خبرنگاران گفت: در جریان یک کنفرانس مطبوعاتی. “چین خواستار وال استریت ژورنال تشخیص شدت آن اشتباه را عذرخواهی رسمی و نگه داشتن افراد درگیر پاسخگو باشد.”

‘ماموریت خارجی’

سه روزنامه نگاران ویزا لغو شد و به آنها دستور داده شده است به ترک چین در پنج روز خبرنگاران خارجی’ Club چین در بیانیه ای گفت. هیچ کدام درگیر شدند, در نظر قطعه و یا تیتر آن را گفت و اضافه کرد که این حرکت بود “افراطی و تلاش آشکار با مقامات چینی برای ارعاب اخبار خارجی سازمان است.”

این FCCC گفت: آن را در حال حاضر آگاه از نه روزنامه نگاران بودند که یا اخراج یا نه باید ویزای خود را تمدید کرد از سال 2013.

چین اخراج وال استریت ژورنال گزارش در ماه اوت گذشته پس از مقاله منتشر شده یک گزارش جزئیات اتهامات که رئیس جمهور یازدهم را پسر عموی درگیر شد در قمار و بالقوه پول شویی در استرالیا.

ایالات متحده در این هفته تعیین شده پنج چینی دولت و شرکت های رسانه ای به عنوان “ماموریت خارجی” یک تصمیم گیری است که نشان دهنده مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که شی جین پینگ حزب کمونیست است که اعمال به طور فزاینده ای سخت گیرانه دولت-کنترل خدمات اخبار ارشد مقامات وزارت امور خارجه گفت:. تعیین نیاز به رسانه ها به رعایت الزامات شبیه به آن تحمیل شده بر سفارتخانه ها و کنسولگری های آمریکا

ما قرار می دهد محدودیت در پنج رسانه های دولتی چین

“چین و آمریکا و تعدادی از واشنگتن متحدان نیست فقط واشدن بخش از اقتصاد” گفت: McGregor از موسسه Lowy. “با تصمیم گیری هایی از این آنها در حال ورود به موازات اخبار و اطلاعات در جهان.”

چین وزارت امور خارجه را محکوم کرد ما تعیین روز چهارشنبه گفت این کشور در رسانه های کمک به ترویج درک و اضافه کرد که پکن خواهد “حق” مقابله به مثل. “ما می خواهیم ما را به دور خود تعصب ایدئولوژیک و جنگ سرد zero-sum-بازی ذهنیت و جلوگیری از بیمار توصیه می شود که اقدامات تضعیف اعتماد دو جانبه و همکاری” Geng گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>