ما نگرانی های, طبیعی, را به چالش تبرئه دانیل پرل قتل مجرم: …

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

وزیر امور خارجه پاکستان شاه محمود قریشی گفت: دغدغه های مطرح شده توسط ما دولت بیش از تبرئه از چهار نفر به اتهام در قتل Amerian روزنامه نگار دانیل پرل شد “طبیعی”.

او افزود که این تصمیم را به چالش کشیده خواهد شد در این کشور در دیوان عالی کشور است.

“پاکستان ساخته شده است که فداکاری های بسیاری در مبارزه با تروریسم” FM تاکید کرد و اضافه میکند: “تمام ملت مبارزه در یک جنگ علیه تروریسم و شکست این تهدید با تلاش جمعی.”

قریشی در ادامه گفت که متهم حق درخواست تجدید نظر و سند بالا, دادگاه, در حالی که برسمیت شناختن این حق به حالت تعلیق حکم داده شده برای سه متهم – Fahad نسیم, Salman Saqib و شیخ عادل – و تبدیل نخست متهم شیخ عمر سرمایه مجازات هفت سال زندان محکوم شد.

اما چند ساعت پس از حکم سند خانه اداره با صدور دستور بازداشت چهار قبل از آنها بودند از زندان آزاد شد با استناد به دلیل کافی به این باور است که این مردان ممکن است در عمل “در برابر منافع کشور”.

“دیروز دولت سند دستور داده بود بازداشت چهار مظنون به مدت 90 روز تحت امنیت عمومی عمل” قریشی گفت.

وزارت امور خارجه ایالات متحده پیشتر محکوم به واژگون شدن از اعتقادات و تشریح این تصمیم را “توهین به قربانیان تروریسم در همه جا”.

“کسانی که مسئول daniel’s, جرم آدم ربایی و قتل باید به صورت کامل اندازه گیری عدالت” دیپلمات ارشد آلیس چاه در توییتر نوشت در روز پنج شنبه.

روز جمعه پاکستان را وزارت کشور گفته بود که دولت از سند را درخواست فایل هفته آینده در برابر حکم در دیوان عالی کشور است.

“دولت پاکستان خواسته است تا سند دولت به اختصاص آن بهترین منابع در تسریع تجدید نظر قبل از محترم دیوان عالی پاکستان” آن گفت:, و اضافه کرد که دولت استانی بود توصیه به مشورت با دادستان کل پاکستان در این موضوع است.

مروارید 38 ساله و جنوب آسیا و رئیس دفتر وال استریت ژورنال ربوده شد و سر بریده او در حالی که در پاکستان در حال بررسی یک داستان در اتهام ارتباط بین کشور های قدرتمند سازمان جاسوسی آی اس آی و القاعده است.

شیخ که مغز متفکر پشت آدم ربایی و قتل مروارید دستگیر شد از لاهور در ماه فوریه سال 2002 و به اعدام محکوم شد و پنج ماه بعد توسط یک ضد تروریسم دادگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>