ما کارآمد می تواند با استفاده از 500 میلیون دلار آن اختصاص به کسی که می گوید دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

ایالات متحده می تواند به پیدا کردن راه های موثر برای استفاده از 500 میلیون تومان آن معمولا اختصاص به سازمان جهانی بهداشت (WHO) گفت: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حالی که گرفتن یک حفاری در سازمان ملل متحد سلامت بدن است.

اینجا کلیک کنید برای کامل Covid-19 روز رسانی

“سازمان بهداشت جهانی ما فقط پیدا کردن بیشتر و بیشتر مشکلات … وجود دارد راه های دیگر ما می توانید با صرف 500 میلیون دلار … اما ما می توانیم پیدا کردن راه های دیگر به صرف آن که در آن مردم در حال رفتن به کمک ما فکر می کنم یک مقدار بیشتر راه ما در حال انجام برخی تحقیقات در برخی از افرادی که مقدار زیادی از اعتبار برای آنچه انجام می دهند” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در روز شنبه در کاخ سفید Coronavirus نیروی کار جلسه.

“ما می توانیم صرف 500 میلیون دلار با استفاده از همه آن را در یک مقدار به شیوه ای کارآمد تر اگر ما تصمیم به انجام این کار, و از آن خواهد شد به خوبی از بسیاری از مردم” مغلوب ساختن پیشی جستن افزود: انتقاد از کسانی که برای بودن در برابر ایالات متحده بسته کردن مرزهای خود به چین که coronavirus بود فقط در حال ظهور.

این است که انتقاد در سطح جهانی برای آن اتهام تبانی با چین که منجر به کروناویروس تبدیل به یک بیماری همه گیر این ادعا بیش از 1.5 لاخ زندگی در سطح جهان است.

Coronavirus آورده است که کل جهان را به یک توقف برای اولین بار در چین نشات گرفته در ماه دسامبر سال گذشته به قتل بیش از 4000 نفر در کشور است. در حال حاضر این ویروس آلوده شده است بیش از 2 میلیون نفر در سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر