ما پشت آسه آن در جنوب دریای چین را به چالش می کشد چین درنده جهان مشاهده

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

با تماس با چین ادعا می کند به ساحل منابع در دریای چین جنوبی (SCS) غیر قانونی و دفاع از یک “باز و آزاد اقیانوس هند و آرام” ایالات متحده معکوس آن درک “isolationist” سیاست و مجددا آن تعهد قوی به آن ASEAN شرکای کلیدی و متحدان ژاپن و استرالیا.

این بیانیه بر “ما در موقعیت دریایی ادعا می کند در دریای چین جنوبی” وزیر امور خارجه مایک Pompeo در یک زمان می آید زمانی که ما دو هسته ای طراحی هواپیما حامل – Nimitz و رونالد ریگان – با 120 مبارزان در حال ورزش در دریای چین جنوبی است. دو سوپر حامل آشکارا به چالش کشیدن اثبات نشده و ممکن است از PLA نیروی دریایی با ورزش در نزدیکی جزایر پاراسل کردن ویتنام سواحل و شمال چین زیردریایی هسته ای پایه در Hainan سلیمان.

وزیر امور خارجه Pompeo بیانیه است نه تنها یک تظاهرات عظیم سیاسی را از ما ایستاده متحدان آن در هند و اقیانوس آرام منطقه بلکه تقویت SCS خط مقدم. “بیانیه تبدیل شده درک که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بود و تنها به سمت داخل و به دنبال isolationist بر سر آن است. توسط هجی کردن آن SCS موقعیت در سیاه و سفید آن است که یک اعتقادی recommitment از طرف آمریکایی به این منطقه است. این نشان می دهد که ما ایستاده است بصورتی پایدار و محکم با متحدان خود مانند فیلیپین و ویتنام و به رسمیت شناختن ادعای اندونزی و مالزی چینی در برابر قلدری در منطقه” گفت: چین watcher.

Pompeo رد چین SCS ادعا

  • جهان اجازه نخواهد داد که پکن برای درمان جنوب دریای چین به عنوان آن دریایی امپراتوری
  • ما می ایستد با جنوب شرق آسیا متحدان به حفاظت از حقوق خود را
  • پکن ادعا می کند به منابع دریایی در سراسر بسیاری از دریای چین جنوبی به طور کامل غیر قانونی است مبارزات انتخاباتی خود را از قلدری به کنترل آنها
  • روشن وجود دارد موارد که در آن چین مدعی حاکمیت بر مناطق که هیچ کشوری نمی تواند ادعای قانونی
  • Pompeo بیانیه تغییر از قبلی سیاست آمریکا که خواسته همه طرف برای حل و فصل مسالمت آمیز اختلافات

ایالات متحده در بیانیه ای که چین را درنده جهان هیچ جایی در قرن 21 می آید, پس از نخست وزیر نارندرا مودی در جولای 3 Ladakh گفتار روشن ساخته است که هیچ فضایی برای توسعه رژیم و آینده تنها متعلق به کسانی که معتقد بودند در حال توسعه است. هند موقعیت باز و آزاد دریای چین جنوبی نیز synergises با Pompeo ای در اقیانوس هند و آرام.

هند است و انتظار می رود به گسترش دیدگاه خود را در مورد حق آزادی ناوبری هنگامی که رییس جمهور فیلیپین رودریگو Duterte بازديد دهلی نو بعد از این ماه به عنوان ماه مارس سفر کرده بود به تعویق افتاد با توجه به کروناویروس جهانی همه گیر.

آمریکا بیانیه ای را زنده کرده است داوری در دادگاه لاهه رد از چین SCS ادعا می کند در جولای 12, 2016. به یاد چین از آن غرور, منشی, Pompeo است به یاد می آورد که در سال 2010 بیانیه پس از آن وزیر امور خارجه یانگ Jiechi گفت که او آسه آن که همتایان این یک واقعیت است که چین یک کشور بزرگ و دیگران کوچک فقط.

آمریکا آشکارا گرفته طرف با فیلیپین در سکربروق ریف Spratly Islands فساد صخره و دوم توماس Shoal و نام چینی ادعا می کند غیر قانونی و یک جانبه. چینی PLA عملا اعلام SCS به عنوان حیاط خلوت خود با ادعای رقابت با کشورهای آسه آن و بهره برداری از منطقه انحصاری اقتصادی به سادگی با قلدری این کشورها از نظر نظامی به تسلیم است. پکن همچنین نزدیکی آن با لائوس و کامبوج و میانمار به اطمینان حاصل شود هیچ چیز نامطلوب می آید در مقابل چین در اصطلاح آسیایی, ببر فروم.

وزیر Pompeo کاملا رد کرد چین ادعا می کنند بیش از جیمز Shoal در نزدیکی مالزی و روشن ساخته است که جهان نمی خواهد اجازه می دهد پکن برای درمان جنوب دریای چین به عنوان امپراتوری دریایی خود را.

ما SCS بیانیه نه تنها به چالش کشیده چین بلکه با توجه جراحی تزریق حمایت از کشورهایی مانند ژاپن و استرالیا و کره جنوبی که haver تصمیم به دنبال راه های دیگر به پکن توسعه در گذشته است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>