ما دو و میدانی فدراسیون خواستار توکیو المپیک به تعویق افتادن: رسمی

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

ایالات متحده آهنگ فدراسیون اضافه شده نام خود را به یک گروه کر در حال رشد از تماس برای به تعویق انداختن توکیو بازی به دلیل coronavirus. در نامه ای به مدیر عامل شرکت ایالات متحده المپیک و پارالمپیک, کمیته ایالات متحده آمریکا و میدانی مدیر عامل حداکثر Siegel خواست فدراسیون برای حمایت از به تعویق افتادن این بازی که برای شروع ماه جولای 24.

USATF می پیوندد ایالات متحده آمریکا شنا که با ارسال نامه ای مشابه به USOPC در روز پنج شنبه. این USOPC رهبری بوده است در توافق با کمیته بین المللی المپیک است که آن را بیش از حد به زودی برای هر گونه تصمیم گیری در مورد به تعویق انداختن بازی.

برزیل کمیته ملی المپیک نیز به نام برای توکیو بازی های المپیک به تعویق افتاد تا 2021. برزیل بدن گفت: در بیانیه منتشر شده در روز شنبه که این تصمیم یک ضرورت است با توجه به جدی بودن این بیماری همه گیر و در نتیجه دشواری را برای ورزشکاران به نگه داشتن خود را در بهترین سطح رقابتی.”

همچنین گفت که آن را همچنان به “اعتماد در کمیته بین المللی المپیک.”برزیل سازمان 2016 بازی در ریو د ژانیرو برای اولین بار در آمریکای جنوبی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>