ما موافق به بحث امنیت اجتماعی بار مالیاتی از سرخپوستان کار در امریکا

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

آمریکا در نهایت موافقت کردند به بحث در مورد احسان امنیت اجتماعی مالیات موضوع این است که نسبت به ورود در یک totalisation توافق’ است که می تواند اجازه می دهد هند کار حرفه ای در امریکا به دریافت بک اجتماعی امنیت سپرده های پس از خود را به کار ویزا منقضی سه مقامات گفت.

با توجه به یک صنعت برآورد سرخپوستان کار در آمریکا جریمه تقریبا 1 میلیارد دلار در سال به عنوان مالیات تامین اجتماعی.

برای اولین بار در تقریبا یک دهه ما به تازگی اذعان کرد که امنیت اجتماعی مالیات یک موضوع دو جانبه و موافقت کرده است که به بحث در مورد آن است که عمده feat گفت: حضور فعال در سه وزارتخانه درخواست ناشناس ماندن.

“هفته گذشته وزیر بازرگانی ویلبر راس گفته وزیر اقتصاد Piyush Goyal که موضوع امنیت اجتماعی مالیات می تواند مورد بحث قرار گرفت. این نشانگر هند و ایالات متحده آمریکا به طور فزاینده ای به داشتن روابط قوی تر. آن است که قطعا بسیار مهم توسعه است که هند در تلاش بود را روی میز برای چندین سال بدون موفقیت های زیادی” یکی از مقامات ذکر شده در بالا که با این نسخهها کار در وزارت امور خارجی (ع) گفت.

کارگران هندی به خصوص حرفه ای آن را بزرگ کمک های امنیت اجتماعی در آمریکا طرح امنیت اجتماعی در حالی که آنها در امریکا, اما بسیاری از آنها دوباره به خانه قبل از آنها واجد شرایط برای برداشت پول خود را از کمک های امنیت اجتماعی ترک پس انداز خود را پشت سر گذاشت. یک Totalisation توافق بین دو کشور خواهد آنها را ذخیره کنید از این از دست دادن مالی.

شخص دوم که با این نسخهها کار در وزارت بازرگانی گفت: Goyal را مطرح کرده و این موضوع را در یک تله گفتگو با راس در جولای 16 و آمریکا, تجارت, وزیر پاسخ مثبت بود. راس ارائه شده به ترتیب یک جلسه بین ما مدیر امنیت اجتماعی و مسئولان به بحث در مورد این موضوع و پیدا کردن یک راه حل ممکن است.

انتظار می رود که یک تیم از مقامات هندی به نمایندگی از وزارت امور خارجی, تجارت و کار را به این موضوع بیشتر است. “این باز کرده است تا امکان آغاز مذاکرات اکتشافی. یک راه حل نهایی ظهور کرد و پس از چندین دور از مذاکرات که ممکن است چند ماه طول بکشد. اما حداقل ما در حال حرکت در مسیر درست” اولین مقام گفت.

“هند و ایالات متحده آمریکا باید totalisation توافق با کشورهای مختلف برخی از آنها مشترک هستند از این رو ایالات متحده-هند totalisation توافق بستگی به اراده سیاسی که به نظر می رسد مثبت از هر دو به پایان می رسد” یک سوم رسمی مشغول به کار در وزارت کار گفت. هند دو جانبه تامین اجتماعی موافقت نامه (totalisation توافق) با چند کشور از جمله بلژیک, فرانسه, آلمان, سوئیس, لوکزامبورگ, هلند, مجارستان, دانمارک, جمهوری چک, جمهوری کره جنوبی و نروژ است.

آن را از دست داده و موضوع را تا زمانی که نخست وزیر نارندرا مودی به ارمغان آورد و این در ماه فوریه این سال رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هند مراجعه کنید.

پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی مشترک با رئیس جمهور ایالات متحده در حیدرآباد خانه در دهلی نو در فوریه 25, PM مودی بود گفت: “من درخواست رئیس جمهور تهمت که سهم ما حرفه ای از نظر امنیت اجتماعی باید مورد بحث و بررسی بیشتر در چارچوب یک totalization توافق. این خواهد بود که از منافع متقابل برای هر دو ما است.”

Shivendra سینگ معاون رئیس جمهور و رئیس — جهانی توسعه تجارت در NASSCOM یک انجمن صنعت به نمایندگی از 180 میلیارد دلار در صنعت فناوری گفت: یک totalisation توافق خواهد ارائه امداد به کارکنان جمعیت در ایالات متحده و همچنین آن را رقابتی برای ما کارفرمایان به استخدام شهروندان هند. “بیشتر به منظور مذاکرات برای ادامه به ما گفت: با توجه به اینکه اساسنامه دستورات مورد نیاز آن است که کنگره ایالات متحده نیاز به تصویب قانون برای تغییر این قوانین و مقررات” او گفت:.

“با استفاده از قوانین موجود به عنوان یک استثنا به انکار هندی کارگران خود کمک و از گسترش هر گونه مزایای به کسانی که کمک به سوی آمریکا سیستم تامین اجتماعی همچنان نمی تواند برای همیشه لطفا برای,” او اضافه شده است.

Divakar Vijayasarathy موسس و شریک مدیریت از شرکت مشاوره DVS مشاوران LLP گفت: “کمک های امنیت اجتماعی (SSC) شبیه به EPF و ESI در هند, شایع در سطح جهان است. در یک جهان که در آن کارکنان در سطح جهانی تلفن همراه مورد برای SSC کسر در چندین حوزه های قضایی تبدیل به غیر قابل اجتناب. هند یکی از بزرگترین صادرکنندگان از کیفیت استعداد در سطح جهانی و کارکنان هستند بیشتر در معرض ابتلا به دو کسر از SSC از شهروندان از بسیاری از حوزه های قضایی است.”

“بر خلاف مورد اعتبار مالیاتی وجود دارد این است که هیچ موردی برای SSC اعتبارات در هر حوزه قضایی است. از این رو کشورهای وارد SSAs [تامین اجتماعی موافقت نامه] به اطمینان حاصل شود که مبتنی بر تحقق شرایط خاصی کارمند مربوطه خواهد بود موضوع را به SSC کسر تنها در یک حوزه قضایی,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>