ما می افزاید جدید تحریم به قطع تراشه های لوازم چینی غول تکنولوژی Huawei

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

دولت آمریکا اعمال محدودیت های جدید بر فن آوری های غول پیکر, Huawei روز جمعه به شدت محدود کردن توانایی خود را به استفاده از فناوری آمریکایی به طراحی و تولید نیمه هادی تولید شده برای آن خارج از کشور است.

اداره ویلبر راس در روز جمعه گفت که این حرکت با هدف جلوگیری از هواوی از ساخت یک اجرا در اطراف موجود تحریم های ایالات متحده.

“شده است وجود دارد بسیار بسیار ویژگی های گریز از طریق Huawei که توانسته است در اثر استفاده از تکنولوژی آمریکا” راس گفته فاکس کسب و کار. “ما هرگز در نظر گرفته شده است که راه گریز وجود داشته باشد.”

آدم سگال, یک عضو ارشد در شورای روابط خارجی گفت: حرکت “به نظر می رسد مانند یک پیروزی برای کسانی که واقعا می خواهید به درایو ناخن و یا آنچه آنها فکر می کنم خواهد بود ناخن در Huawei تابوت” گفت:

محدودیت های جدید بدستآمده واکنش خشم از چین که تهدید به اقدامات تلافی جویانه در برابر شرکت های ایالات متحده.

تراشه طراحی و ساخت تجهیزات مورد استفاده در جهان نیمه هادی گیاهان است که عمدتا در ایالات متحده ساخته شده است بنابراین قانون جدید با هدف تاثیر متعدد تولید کنندگان خارجی است که فروش به هواوی و شرکت های وابسته از جمله HiSilicon که باعث می شود تراشه های مورد استفاده در سوپرکامپیوترها علمی و نظامی استفاده می کند. وزارت بازرگانی گفت: خارجی ریخته گری خواهد بود اعطا 120 روز مهلت.

بر اساس قوانین جدید خارجی نیمه هادی سازان باید با اخذ مجوز از مقامات ایالات متحده به منظور کشتی برای Huawei-طراحی نیمه هادی ها به شرکت های چینی است که تولید با استفاده از تکنولوژی آمریکا.

در سال گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت منع شرکت های ایالات متحده از استفاده از Huawei فن آوری و یا ارائه تکنولوژی به شرکت چینی بدون دولت تصویب deeming آن امنیت ملی در خطر است. وزارت بازرگانی معاف باریک لیست محصولات و خدمات و به طور مداوم توسعه یافته است که محدود چشم پوشی تا حد زیادی به کاهش تاثیر بر آمریکا حامل های بی سیم است که با استفاده از Huawei تکنولوژی در شبکه خود را. در این هفته اضافه شده یکی دیگر از 90 روز.

محدودیت های جدید در حال جدا شدن از کسانی که معافیت اما نقاط ضعف را مجاز شرکت های ایالات متحده به ادامه عرضه Huawei با تراشه های ساخته شده در خارج از ایالات متحده

وزارت بازرگانی آمریکا در بیانیه ای گفت جمعه که محدودیت های جدید خواهد “دقت و استراتژیک” target Huawei خرید نیمه هادی ها که در آن طرح های ساخته شده در خارج از کشور ریخته گری است که ایالات متحده با استفاده از نرم افزار و فن آوری است. کوین گرگ یک وکیل در Akin Gump که نظارت صادرات دولت در وزارت بازرگانی در دولت اوباما با اشاره به محدود دامنه قوانین است.

“اگر یک خارجی ریخته گری باعث می شود یک تراشه بر اساس Huawei طراحی و ایالات متحده تجهیزات مورد استفاده برای ایجاد یک تراشه پس از آن کنترل می شود اما اگر یک تراشه ساخته شده از Huawei طراحی و سپس آن را کنترل نمی,” او گفت:.

Huawei بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر. اما چین رسمی جهانی روزنامه تایمز تهدید به اقدامات متقابل در روز جمعه. آن گفت: پکن است که می تواند شامل محدودیت در شرکت های ایالات متحده از جمله کوالکام سیسکو و اپل. آن را نیز تهدید به تعلیق خرید از بوئینگ هواپیما.

جهانی بار اشاره کرد که تجارت خود را در بلوک شرکت های مانند TSMC یک Taiwainese تراشه ساز از ارائه هادی ها به هواوی. TSMC اعلام کرد قصد دارد این هفته به ساخت یک تراشه گیاه در آریزونا. آن را بلافاصله پاسخ به همراه پرس و جو در مورد اینکه آیا قوانین جدید ممکن است تغییر این برنامه.

“به نظر می رسد آمریکا تشدید تلاش ها برای خرج کردن چین با تکنولوژی بالا شرکت” سرمقاله ادامه خواستار آن بیش از فقط یک عنصر از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات استراتژی است. “ایالات متحده سرکوب تبدیل شده شماره 1 چالش به چین را توسعه می دهد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>