آمریکا چین را متهم به تلاش برای هک کردن و سرقت Covid-19 تحقیقات

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

ایالات متحده متهم کرده است چین از رها کردن آن هکرها در آمریکا تحقیقات سازمان ها و شرکت های دارویی شاغل در Covid-19 درمان و واکسن.

“این بازیگران مشاهده شده اند و تلاش برای شناسایی و بە دست آوردن ارزش مالکیت معنوی (IP) و بهداشت عمومی اطلاعات مربوط به واکسن درمان و تست از شبکه و پرسنل وابسته COVID-19-مربوط به تحقیقات” اف بی آی و سازمان امنیت سایبری و زیرساخت های آژانس امنیت (CISA) از وزارت امنیت داخلی گفت: در یک اتفاق نادر مشترک هشدار صادر چهارشنبه.

“چین در تلاش برای هدف قرار دادن این بخش مطرح یک تهدید مهم به ملت ما پاسخ به COVID-19” آن اضافه شده, شناسایی, بهداشت و درمان, داروسازی و پژوهش بخش به عنوان در معرض خطر است. هشدار نیز نمی شناخت هدف سازمان و یا توصیف چگونگی هک کشف شد.

این اتهام را بیشتر تشدید تنش بین دو کشور در بیش از Covid-19 بیماری همه گیر. آمریکا را متهم چین هشدار نیست جهان اولیه به اندازه کافی در مورد این بیماری همه گیر است که آغاز شده و در ووهان در ماه دسامبر گذشته و نه در حال شفاف در مورد آن شروع و مقدار دقیق عفونت و مرگ و میر.

اخبار گزارش ها نشان می دهد برخی از مقامات در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بودند تمایل به مشاهده این تلاش به عنوان یک تهدید برای امنیت ملی به عنوان آنها ممکن است حتی مانع تحقیقات در حال انجام. هیچ شواهد ذکر شده بود یک بار دیگر.

CISA صادر کرد, مشترک, هشدار, همراه با بریتانیا و آژانس امنیت ملی در ماه آوریل هشدار در مورد advanced persistent threat (APT) گروه هدف قرار دادن سازمان های درگیر در محلی و بین المللی پاسخ به Covid-19.

آنها تا به حال شناسایی چین و یا هر نهاد دیگر, اما گفت, بهداشت و درمان, بدن, دارویی, دانشگاه, پزشکی, پژوهش, سازمان, و دولت های محلی.

“APT بازیگران غالبا هدف سازمان به منظور جمع آوری انبوه اطلاعات شخصی و مالکیت معنوی و هوش است که هم راستا با اولویت های ملی” آن اضافه شده اضافه شده است.

ایالات متحده از مدت ها متهم هکرهای چینی از هدف قرار دادن شرکت ها موسسات تحقیقاتی و دانشگاه ها و سرقت مالکیت معنوی شده است مداوم منبع تنش بین دو کشور.

مقامات ایالات متحده نیز متهم کردن ایران به انجام حملات سایبری مشابه هر چند هشدار نیست نام آن را وال استریت ژورنال گفت: ایران هکرها را هدف قرار داده اند جلعاد علم سازنده remdesivir که به تازگی اعطا شد اضطراری-استفاده از مجوز توسط مبارزه با مواد مخدر آمریکا تنظیم و آن است و ایجاد شور و هیجان در سراسر جهان است. با چکش توسط یک ویروس است که همچنان به سرپیچی از درمان یا پیشگیری است.

بیش از 90 جداگانه تلاش هستند که در ایالات متحده برای پیدا کردن یک واکسن. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت راه اندازی کرده است بلند پروازانه پروژه منهتن-سبک تلاش به نام “عملیات با سرعت پیچ و تاب” به منظور تسریع در شکار برای واکسن در خصوصی و عمومی مشارکت. گزارش شده است که محدود کردن جستجو از حدود 93 تا 14 با برنامه های بیشتر پاره و آن را به هفت و سپس به 3 یا چهار نهایی آزمایشات بالینی در ماه ژانویه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>