‘ما می خواهیم برای جلوگیری از تداخل’: در حال حاضر چین سیلی محدودیت های ویزا در واشنگتن…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

چین روز چهارشنبه گفت: آن را تحمیل اعمال محدودیت صدور روادید برای شهروندان ایالات متحده برای چه آن را به نام “فاحش” رفتار بیش از تبت به زودی پس از واشنگتن اعلام کرد که تا به حال اعمال محدودیت های مقامات چینی برای نقض حقوق بشر در استان مرزی.

چینی, سخنگوی وزارت خارجه, ژائو Lijian اعلام ساخته شده در چهارشنبه توجیهی وزارت, و اضافه کرد که پکن نمی خواهد اجازه می دهد هر گونه دخالت خارجی در تبت منطقه خودمختار (تار).

“ما می خواهیم به ما بلافاصله توقف دخالت چین در امور داخلی از طریق تبت-مسائل مرتبط و نه برای رفتن بیشتر و بیشتر در مسیر اشتباه, بنابراین به عنوان نه به علت آسیب بیشتر به چین و آمریکا روابط و مبادلات و همکاری بین دو کشور” ژائو گفت.

این استان که هم مرز هند یکی از مهمترین و به شدت محدود و سانسور مناطق در جهان

چین در حال حاضر محدود خارجی ها و نه فقط از ما, به خصوص دیپلمات ها و روزنامه نگاران از بازدید از تار اجازه می دهد تنها یک تعداد محدود از گردشگران خارجی در این استان; مهمانان دعوت شده تقریبا همیشه با گرداننده.

با استناد به نقض حقوق بشر توسط دولت چین در تبت مناطق, وزیر امور خارجه مایک Pompeo روز سه شنبه گفت: ما را محدود ویزا برای برخی از مقامات چینی – تحت متقابل دسترسی به تبت عمل-از آنجا که پکن مانع سفر به منطقه ما دیپلمات ها و روزنامه نگاران و گردشگران است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حرکت جدید خود را اعلام سفر بان کی مون به اهداف نامشخص تعدادی از مقامات چینی با محدودیت های ویزا, محدود کردن و یا به طور کامل از بین بردن توانایی خود را برای سفر به ایالات متحده است.

ژائو گفت که چین به شدت مخالف مربوطه اقدامات آمریکا.

در پاسخ به اقدامات اشتباه آمریکا و چین تصمیم به اعمال محدودیت های ویزا در ما پرسنل که “رفتار بد” در تبت-مسائل مربوط به او گفت.

هر چند چین اجازه نمی دهد که دیپلمات ها و روزنامه نگاران در داخل تار بدون دولت – دعوت و همراهی – آنها ژائو گفت: “تبت باز تبت و هرگز هر گونه مقررات محدود کردن خارجی ها از ورود به تبت”.

ژائو دفاع کرد که با گفتن این که “…با توجه به خاص جغرافیایی و شرایط آب و هوایی تبت دولت چین شده مدیریت خاص و اقدامات حفاظت در برابر خارجی از ورود تبت مطابق با قانون و مقررات “که کاملا لازم است و فراتر از سرزنش”.

به نقل از “ناقص آمار از سال 2015 تا 2018” ژائو گفت: بین این سه سال تار دریافت کرده بود نزدیک به 176,000 خارجی به صورت رسمی گردشگری کسب و کار و فعالیت های دیگر.

روابط بین ایالات متحده و چین در حال رفتن را از طریق برخی از بدترین بار با دو کشور نزاع در تجارت و تایوان و جنوب دریای چین – که در آن واشنگتن اعزام دو نفر از آن فوق العاده هواپیما حامل منشاء Coronavirus سین کیانگ و هنگ کنگ است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>