اتحادیه وزیر و Bharatiya Janata Party (BJP) رهبر Giriraj سینگ جنجال هم زده با توصیف دئوبند به عنوان “Gangotri تروریسم”. او گفت: حوادث مختلف از تروریسم لینک بود با دئوبند.

این اتحادیه افزود: سخن گفتن در حالی که پرداختن به یک رویداد در حمایت از تابعیت متمم قانون (کا) در سهرنپور در شب سه شنبه. این رویداد به طور مشترک سازماندهی شده توسط Jansankhya Samadhan بنیاد و هندو Jagran منچ برای حمایت از شهروند متمم قانون تقاضا و قانون کنترل جمعیت است.

“من تا به حال گفت: هنگامی که دئوبند است Gangotri تروریسم” وزیر گفت PTI و اضافه کرد که “تمام تروریست ها مانند حافظ سعید” از آنجا آمده. اسلامی حوزه علمیه Darul شود نیز واقع در دئوبند شهر سهرنپور منطقه.

وزیر گفت که هند تا به حال هیچ ترس از پاکستان است. خطر بود از خائن.

وزیر همچنین لقب ضد کا هم بزنید و اعتراض علیه این کشور است. “این است که در برابر هند است. این نوع خلافت andolan,” او گفت: یادآوری JNU دانشجو Sharjeel امام “ضد هند” اظهارات.

سینگ گفت که شاهین باغ اعتراضی در دهلی بود که در برابر این کشور است. “این شاهین باغ اعتراض دیگر یک اضطراب. گروهی از بمب گذاران انتحاری است که مطرح شده در اینجا و توطئه علیه کشور است که تخم در آن سرمایه,” او گفت.

در واکنش به این اتحادیه با وزیر, بیانیه کنگره و رهبر سابق MLA عمران مسعود گفت: Giriraj سینگ شده است “توسط نفرت کور” به حدی است که او حتی “توهین” یک کلمه مقدس مانند “Gangotri”.

سهرنپور MP و Bahujan Samaj رهبر حزب حاجی فضل رحمان بیش از حد flayed وزیر خود گفت: دئوبند بوده است “karmabhoomi” از مبارزان راه آزادی. در نظر گرفتن یک حفاری در اتحادیه وزیر MP گفت: کسانی که رهبران کمک انگلیسی ها در طول مبارزه و تلاش برای تقسیم هندوها و مسلمانان بودند متهم دئوبند از تروریسم

(با آژانس ورودی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im