خوش بین زیدان می خواهد به ‘حمله’ فصل آینده عنوان

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

Jurgen Klopp را لیورپول طرف خواهد بود شکار به جای شکارچیان در فصل آینده اما او می گوید که آنها نمی خواهد در دفاع از خود در لیگ برتر به جای حمله به یک بعدی. منچستر سیتی شد اولین بار در لیگ برتر تیم به پیروزی های پی در پی لیگ برتر عنوان برای یک دهه در فصل گذشته اثبات ماهیت رقابتی انگلستان را بالا پرواز.

لیورپول داده خواهد شد و یک گارد افتخار توسط شهر بازیکنان زمانی که دو طرف در ملاقات اتحاد در روز پنج شنبه. در حالی که پذیرش این حرکت زیدان می داند شهرستان همراه با امثال منچستر یونایتد و چلسی را دوباره قوی تر در سال آینده به چالش لیورپول برتری.

“ما نمی خواهد در دفاع از این عنوان در سال آینده ما حمله یک بعدی” آلمان گفت: یک مجازی کنفرانس خبری. “ما احساس می کنیم که در وسط چیزی نیست در پایان چیزی. آن خواهد بود که پایان چیزی که ما پایان ما فرصت های شغلی که در پایان این دوره است.

“هنگامی که شما فکر می کنم شما را به اوج شما در حال حاضر در راه را به پایین و احساس نمی کنیم که. من احساس می کنم در نهایت راضی صادقانه میگویم. آن را فقط به یکی دیگر از گام های باور نکردنی یکی از بزرگ اما تنها چیزی که من می خواهم به صحبت کردن با بازیکنان در مورد زمانی که ما با 20 سال زمان است.”

تیمهای سمت به صدر جدول با 23 امتیاز و می تواند یک رکورد جدید برای برنده حاشیه فراتر 19-نقطه فاصله شهر لذت می برد دو فصل پیش زمانی که آنها انباشته رکورد 100 امتیاز.

“وجود دارد یک شکاف وجود دارد و من فکر نمی کنم وجود خواهد داشت هرگز مشابه شکاف اگر چه ما نیاز به ببینید که چگونه بزرگ آن است که در پایان فصل” زیدان گفت. “واضح شهرستان یک تیم برجسته (منچستر) ایران در برجسته شکل و چلسی در شکل واقعا خوب و انجام برخی از کسب و کار جالب به طوری که روشن است. تاتنهام نمی خواهد خواب آرسنال نمی خواهد خواب لستر وجود دارد… بسیاری از تیم ها است.”

تیمهای دریافت برخی از خبر خوب این هفته که فینال جام ملت های آفریقا منتقل شد و از ژانویه سال آینده به 2022 – معنی او نمی خواهد بدون امثال محمد صلاح Sadio یال و Naby کیتا در طی چه چیزی می تواند یک مرحله بسیار مهم.

“من دوست دارم که Afcon است به تعویق افتاد اما نمی خواهم دلایل آن” زیدان گفت. “این برای ما خوب است اما نه تصمیم به جشن می گیرند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>