تا: Undertrial آويزان در ماتورا موقت زندان Covid نتیجه آزمون انتظار

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | لکنو | منتشرشده: آوریل 28 سال 2020 6:05:42 am

Mathura jail, temporary jail, Covid test result, Mathura news, UP news, Indian express news ادعا خودکشی آمد به نور در صبح روز یکشنبه هنگامی که یک زندانی در بر داشت یک مستراح از داخل قفل شده است. (بازنمودی)

30 ساله متهم دستگیر و در تلاش برای پرونده قتل پیدا شد توزیع در یک زندان موقت در ماتورا. هیچ خودکشی توجه یافت شده است.

پس COVID-19 تهدید دولت به تازگی تصمیم به نگه داشتن همه بازداشت متهم به ارسال قضایی بازداشت و در ابتدا در یک زندان موقت برای چند روز و قبل از انتقال آنها به منطقه زندان است.

Virendra سینگ نام مستعار don omar که تا به حال حداقل 10 مورد در برابر او را تحت اتهام سرقت و گانگستر عمل دستگیر شد و به زندان موقت 24 آوریل در تلاش برای پرونده قتل تسلیم در Chhatta ایستگاه پلیس در ماتورا.

ادعا خودکشی آمد به نور در صبح روز یکشنبه هنگامی که یک زندانی در بر داشت یک مستراح از داخل قفل شده است. او آگاهانه کارکنان زندان که شکست باز کردن درب و بدن سینگ دار با یک شال گردن. بدن فرستاده شد برای کالبد شکافی.

“پزشکان در حال انتظار نتایج یک COVID-19 آزمون قبل از انجام کالبد شکافی گفت:” ماتورا زندان سرپرست شایلندرا Maitrey که هرگونه بازی ناپاک در مرگ. سینگ برادر و برادرزاده بودند نیز تسلیم در زندان موقت و آنها تا به حال ساخته شده است هر گونه اتهام گفت: پلیس.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>