توسط: اکسپرس سرویس خبری | لکنو | به روز شده: مارس 23 سال 2020 2:29:37 pm

Uttar Pradesh gangrape, Sitapur gangrape case, Six arrested for UP gangrape, UP police, UP government, India news, Indian express قربانی فرستاده شد برای معاینه پزشکی.

13-ساله بود و گفته gangraped در اوتار پرادش را در سیتپور منطقه هنگامی که او بازگشت و پس از تسکین خودش را در یک میدان در روز سه شنبه بعد از ظهر. در حالی که پنج تن از شش متهم در حال حاضر در نقطه ای دستگیر شده اند یکی absconding. به گفته پلیس دو نوبت در زمان تجاوز به دختر, در حالی که دیگران ثبت این حادثه در تلفن های خود را.

“متهم همچنین از ثبت یک ویدیو در حالی که تجاوز به او که داشت در تلفن همراه خود را پس از آنها دستگیر شدند. شش نفر در حال حاضر در این نقطه و از آنها دو نوبت در زمان تجاوز به او در حالی که بقیه چهار ثبت آن گفت:” یک افسر پلیس است.

صحبت در این حادثه سرپرست پلیس سیتپور, L, R کومار گفت: “یک gangrape حادثه به نور آمده است. قربانی 13 ساله و تجاوز قرار گرفته توسط یک متهم کرده است. در حالی که فرد دیگری بود که به او دیگران شد آن را ضبط کنید. ما ثبت نام یک شاه و فرستاده قربانی برای معاینه پزشکی. ما بازداشت متهم و آنها هستند که مورد سوال است.”

اضافی SP (جنوب) Mahendra P Chauhan اطلاع داد که پنج نفر از شش نفر متهم دستگیر شده اند در حالی که یکی absconding. “این حادثه اتفاق افتاده در روز سه شنبه و ما یک شکایت از مادر مقتول در روز چهارشنبه. در معاینه پزشکی, تجاوز جنسی تایید شده است” Chauhan گفت.

یک افسر پلیس گفت که دختر پایدار برخی از جزئی آسیب های فیزیکی است اما خوب در حال حاضر.

پلیس باید رزرو متهم تحت IPC بخش 376-D (gangrape) 120-B (توطئه جنایی) و 506 (جنایی ارعاب) و بخش مربوط POCSO عمل می کنند.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im