توسط: اکسپرس سرویس خبری | لکنو | منتشر شده در تاریخ: آوریل 8 سال 2020 5:47:09 am

Coronavirus outbreak, Yogi Adityanath, testing centres, Lucknow news, indian express news “دولت در حال حاضر مشغول به کار به تقویت واحدهای تولیدی از PPE, N95, ماسک سه لایه, ماسک حرارتی تجزیه و تحلیل هواکش و سایر تجهیزات” CM گفت و از مردم خواست تا با استفاده از پنبه ماسک و حفظ اجتماعی فاصله. (عکس)

با تعدادی از coronavirus موارد در اوتار پرادش افزایش به 332 و نزدیک به نیمی از کل 75 مناطق تحت تاثیر آن وزیر یوگی Adityanath روز سه شنبه گفت که دولت ramping تا تعداد COVID-19 مرکز آزمون در کشور از جمله در سطح منطقه. او نیز به دستور مقامات برای شروع تجمع از بیماران از مناطق که در آن تنها یک یا دو coronavirus بیماران بستری شده است برای اطمینان از استفاده بهتر از منابع پزشکی.

بیان کرد که برای 23 کرور جمعیت کشور لازم است برای تقویت امکانات تست بیشتر وزیر گفت: “در اوتار پرادش گذشته 4-5 روز شده است وجود دارد افزایش در تعداد موارد… در هر مرحله است که گرفته شده توسط دولت در ارتباط با این مرکز برای جلوگیری از گسترش بیماری های عفونی. وجود 24 دولت کالج پزشکی در دولت است. در 10 از این ما آزمایشگاه تست. دستورالعمل صادر شده برای ارتقاء آنها و در 14 دانشکده های پزشکی که در آن هیچ مرکز آزمایش برای COVID-19 تست مرکز ایجاد خواهد شد.”

در حال حاضر وجود دارد 10 آزمایشگاه های تست در دولت است.

“در بالا وجود دارد شش بخشی ستاد که در آن هیچ دولت کالج پزشکی. دولت را ایجاد آزمایشگاه های تست در این مناطق. آزمایشگاه تعیین خواهد شد تا در گندا Mirzapur, Bareilly, مرادآباد و علیگر. در بنارس بخش وجود دارد یک آزمایشگاه در BHU بیمارستان اما ما شروع به کار برای ایجاد یک آزمایشگاه تست در یک بیمارستان وجود دارد,” او اضافه شده است.

با توجه به سانتی متر پول از “COVID مراقبت صندوق” راه اندازی شده توسط او استفاده می شود برای گسترش و تست امکانات درمان. “دولت در حال حاضر مشغول به کار به تقویت واحدهای تولیدی از PPE, N95, ماسک سه لایه, ماسک حرارتی تجزیه و تحلیل هواکش و تجهیزات دیگر,” او گفت و از مردم خواست تا با استفاده از پنبه ماسک و حفظ اجتماعی فاصله.

او گفت: خواسته مردم به “قبول این مستند به شیوه ای منظم”, تاکید است که آن را بسیار مهم برای سلامت بهتر و آینده ای امن از مردم است.

در ضمن او دستور مقامات برای شروع تجمع از coronavirus بیماران برای استفاده بهتر از زیرساخت های بهداشت و درمان. “آن را شاهد بوده که برای یک زن و شوهر از بیماران کل سیستم پزشکی از منطقه تحت تاثیر قرار می شود. در نتیجه بخشی در کمیسیون دستور داده شده است که در مناطق که در آن یک یا دو coronavirus مثبت بیماران بستری آنها باید نقل مکان کرد و به بهتر-مجهز به بیمارستان. تصمیم گرفته شده است برای شروع تجمع بیماران در بخشی از سطح به طوری که منابع پزشکی در حال بهتر استفاده کرد. علاوه بر این, آن را ذخیره کنید دیگر کادر پزشکی از شانس آلوده شدن به عنوان” اصلی وزیر (بهداشت) Prashant Trivedi گفت mediapersons.

دولت همچنین تصمیم گرفت به بیش از برخی از ساختمان ها مانند مراکز جامعه و شامل غرفه های مجاور بيمارستان به خانه بدون علامت بیمارانی که نیاز پزشکان تنها وجود دارد. Trivedi گفت که گام در کمک خواهد کرد افزایش تعداد جداسازی تخت 10,000 در دولت و کاهش بار در اصلی بیمارستان است. “تا کنون ما متوجه شده اند که 75 درصد از coronavirus افراد آلوده نشان نداد علائم” Trivedi اضافه شده است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im