تا به فرمان در برابر حمله به کارکنان مراقبت های بهداشتی پلیس

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

این اوتار پرادش دولت در روز چهارشنبه تصمیم به آوردن یک فرمان برای حفاظت از خط مقدم بیماری کروناویروس (Covid-19) رزمندگان در برابر هر نوع حمله یا سوء رفتار. این حرکت در می آید روز پس از مرکز اعلام شبیه فرمان برای جلوگیری از حمله به پرسنل پزشکی به عنوان آنها سعی می کنند برای جلوگیری از بیماری همه گیر کوروناویروس.

قانون پیشنهادی — اوتار پرادش اپیدمی بیماری کنترل فرمان 2020 – اتحاد گسترده تر و دامنه پوشش و مقررات سختگیرانه تر برای محافظت از خط مقدم تاج رزمندگان از جمله افسران پزشکی و مراقبت های بهداشتی و کارگران پیراپزشکی کارکنان پلیس و کارگران بهداشت گفت: یک مقام ارشد دولت درخواست ناشناس ماندن.

“علاوه بر سلامت تیم های مراقبت و بهداشت کارگران و کارکنان دولت و نمایندگان سازمان های مختلف در حال مبارزه با Covid-19. برخی از مردم در حال کار به عنوان تاج حمل و حمله به تیم پزشکی و پرسنل امنیتی. این یک جرم جدی است و نمی تواند تحمل. ما تصمیم گرفتیم تا عمده اصلاحات به بیماری های همه گیر عمل 1897. دولت اتحادیه به تازگی اصلاح قانون برای حفاظت از سلامت تیم های مراقبت از هر گونه حمله و یا سوء رفتار با زندان و مجازات است. ما همچنین ساخت یک شرط برای تا هفت سال حبس و به Rs 5 لاخ مجازات برای هر گونه حمله به پرسنل امنیتی بهداشت کارگران و تاج رزمندگان” گفت: تا وزیر یوگی Adityanath.

یک بنادر و گفت: “این فرمان را فراهم صفر تحمل نسبت به جنایت علیه تاج رزمندگان و سختگیرانه مجازات علیه کسانی که نقض مستند محدودیت های در حال اجرا به دور از مراکز قرنطینه و یا جداسازی بخش و یا تف به گسترش عفونت است.”

“ما در حال نهایی مقررات گنجانیده شده در پیش نویس فرمان قرار داده شده قبل از دولت برای تصویب به زودی. فرمان را سختگیرانه تر مقررات” یک افسر گفت: در حالی که توضیح می دهد چگونه دولت قانون خواهد بود دقیق تر از این فرمان اعلام شده توسط رئیس جمهور رام نات Kovind.

اتحادیه جدید دولت قانون آورده شد و پس از اصلاح بیماری های همه گیر عمل 1897 و با تمرکز بر حفاظت از پزشکان و کارکنان بهداشت و درمان.

چهار سانتی متر به خود nod برای فرمان پس از برگزاری بحث و گفتگو با وزیران و افسران ارشد در جلسه Covid-19 تیم مدیریت-11.

Adityanath نیز خواست تیم خود را برای افزایش ظرفیت اختصاص داده شده Covid-19 بیمارستان’ تخت (L-1, L-2 و L-3) به 52,000. او گفت: یک لاخ-تخت ظرفیت باید ایجاد شود در جای پای جنگ در عرض یک ماه و پروتکل ایمنی برای محافظت در برابر عفونت باید به دنبال در تمام Covid-19 بیمارستان.

CM گفت Covid-19 آزمون باید یافت و استخر تست باید تشویق شود. او گفت: در دسترس بودن کالاهای ضروری نیاز تضمین می شود در ادامه مستند محدودیت و اقدام فوری باید در برابر کسانی که غرقه شدن در بازاریابی احتکار و دیگر malpractices.

Adityanath گفت: خدمات داوطلبان از Yuvak منگل Dal نهرو Yuva Kendra ملی دانشجوی دانشکده افسری سپاه (NCC) و طرح ملی خدمات (NSS) باید برای جامعه نظارت کار کند.

او به دنبال مشارکت فعال گروه خودیاری (SHGs) در خدمت مواد غذایی به کسانی که تسلیم در قرنطینه مراکز و خانههای امن.

CM گفت: تلاش ها باید برای تبدیل قرمز به نارنجی و نارنجی به سبز مناطق و که یک طرح است که در آثار به راه اندازی مجدد فعالیت های صنعتی در تمام مناطق قرمز.

قرمز و نارنجی و سبز مناطق برای ایستادن بالای 15 Covid-19 فعال موارد کمتر از 15 و صفر موارد بود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>