تا 20,000 طرفداران مجاز به حضور در 2020 باز فرانسوی می گویند برگزارکنندگان

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

تا 60 درصد از معمول ظرفیت اجازه خواهد داشت در داخل Roland Garros زمینه را برای سال 2020 برنامه باز فرانسوی در میان COVID-19 بحران سازمان گفت: در روز پنج شنبه.

فرانسه رئیس فدراسیون برنارد Giudicelli یک کنفرانس خبری گفت که در اصلی دادگاه حداکثر چهار نفر می تواند نشستن با هم با صندلی های خالی در بین گروه.

از سوی دیگر دادگاه یک صندلی از دو خالی خواهد بود که اصلی مسابقات شروع می شود در سپتامبر. 27.

Giudicelli توضیح داد که این به معنای حدود 20000 تماشاگر انتظار می رود در طول مراحل اولیه از دو هفته claycourt گرند اسلم و حدود 10 ، 000 در روز نهایی است.

این اعداد می تواند تغییر کند اگر دولت فرانسه در اصلاح اجتماعی آن دورى قوانین.

“ما رفت و برای مسئول گزینه” گفت: Giudicelli که اضافه شده است که با پوشیدن ماسک محافظ خواهد بود و اجباری برای مردم در حال حرکت در داخل این اساس در حالی که آن را تنها برای افرادی توصیه می شود نشسته courtside.

“باید وضعیت تکامل در مسیر درست بلیط جدید در دسترس خواهد بود در ماه سپتامبر” Giudicelli اضافه شده است.

در مورد اقدامات سختگیرانه تر را باید تحمیل وجود خواهد داشت و قرعه کشی برگزار می شود به تصمیم می گیرید که بلیط لغو خواهد شد.

این FFT اضافه شده که COVD-19 پروتکل برای بازیکنان و کادر فنی بود که در پیش نویس.

باز فرانسوی به تعویق افتاد از آن معمول مه-ژوئن خرما به ماه سپتامبر با توجه به COVID-19 همه گیر نیز آلوده کرده است که تقریبا 11 میلیون نفر و ادعا کرد که بیش از نیم میلیون نفر در سطح جهان است.

ایالات متحده باز است که برگزار می شود و بدون هر گونه تماشاگران حاضر در نیویورک از اوت. 31 سپتامبر. 13.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>